Registrace na HUSQVARNA TREK 2024 otevřena

Pro hrdé majitele Norden 901, Norden 901 Expedition, 701 Enduro a 701 Enduro LR je Husqvarna Trek 2024 událostí, kterou si nesmí nechat ujít. Třídenní expedice přes Granadu ve Španělsku, kterou organizuje společnost Husqvarna Motorcycles, byla vytvořena pro ty, kteří mají rádi dobrodružnou jízdu v různých terénech a ohromující krajinou. Vzhledem k tomu, že registrace je nyní otevřena, vyzýváme jezdce, kteří mají zájem, aby se přihlásili ještě dnes a zajistili si jedno ze 70 míst dostupných na vzrušující akci, která se koná 18.-22. listopadu.

Od příjezdu do odjezdu, včetně tří úžasných dnů, které strávíte objevováním skrytých pokladů Granady na dvou kolech, bude vše zařízeno. To znamená, že se jezdci mohou plně soustředit a trávit čas tím, že přijmou zážitek z jízdy, kulturu a nejlepší pohostinnost, kterou jižní Španělsko může nabídnout.

Středem pozornosti na Husqvarna Trek 2024 je bezpochyby čas strávený na dvou kolech. Kromě toho, že nabízí úžasné dny jízdy přes horské průsmyky, štěrkové cesty a lesní stezky, mohou jezdci očekávat spoustu úžasných vyhlídek, které jsou dostupné pouze na motocyklu.

Každý den budou v čele zkušení jezdci s rozsáhlými znalostmi regionu a nejlepších tras k prozkoumání. Těsně za všemi 70 jezdci bude následovat technická podpora a lékařská podpora, pokud budou potřeba. Po události budou fotky a videa sdíleny s jezdci, což jim umožní zamyslet se nad časem na Husqvarna Trek 2024 a nad tím, co slibuje, že bude nezapomenutelných několik dní.

Co je zahrnuto:

Samonavigace s plánovanými trasami GPX vytvořenými s pomocí místních odborníků, zdůrazňující nejlepší expediční jízdy v regionu.
Veďte jezdce a jezdce – stačí každé ráno nasednout na kolo a jet.
Podpora zavazadel – naše zavazadlová dodávka přepravuje vaše věci každý den, takže si budete moci užít dobrodružství s lehkým nákladem.
Technická podpora – klid s vědomím, že náš tým Husqvarna Motorcycles je po ruce na každé domácí základně, aby pomohl s jakýmikoli menšími mechanickými problémy, které mohou nastat.
Lékařská podpora – s následnou lékařskou podporou jeďte v klidu s vědomím, že budete mít pomoc, pokud ji budete potřebovat.
Záložní vozidlo a podpora zametání – za všemi jezdci bude každý den následovat 4WD s přívěsem, stejně jako zametací jezdci připraveni pomoci, popovídat si nebo se s nimi projet.
Snídaně, obědy a večeře každý den – během dlouhého dne na koni se nemusíte starat o to, kde najít jídlo, což znamená, že si můžete odpočinout a prožít den znovu se skupinou stejně smýšlejících přátel.
Video z události a fotografie – zachytíme vzpomínky z týdne, o které se podělíte se svou rodinou a přáteli.
Ubytování.