Čtvrtý ročník Honda Adventure Roads je připraven ke startu Čtvrtý ročník Honda Adventure Roads je připraven ke startu

Fourth edition of Honda Adventure Roads is ready to roll

Čtvrtý ročník Honda Adventure Roads odstartuje 10. května z přístavního města Agadir na atlantickém pobřeží. Třicet jezdců z jedenácti různých zemí si vyzkouší své jezdecké dovednosti v rámci jedinečného afrického dobrodružství, které je na cestě marockou krajinou od pobřeží k pobřeží, o devět dní později dovede do města Nador na březích Středozemního moře.

Jezdci na trase Honda Adventure Roads opět osedlají vlajkovou loď společnosti Honda, stroje CRF1100L Africa Twin, které jsou díky své pověsti odolného, vyváženého a houževnatého motocyklu ideálním partnerem pro zdolání této náročné, 2 800 km dlouhé výzvy. To platí zejména tehdy, jsou-li navíc vybaveny pneumatikami Metzeler Karoo 4 a doplňkovou výbavou jak z nabídky originálního příslušenství Honda, tak i z nabídky vybraných partnerů, jako jsou Endurisatan, Barkbusters a Alpinestars.

Trasa Honda Adventure Roads účastníky povede z Agadiru na východ směrem k dunám Erg Chebbi v Gara Medouar, dále pohořím Atlas a vzrušující soutěskou Dades, odkud zamíří na sever do cíle své cesty. Kromě úchvatného terénu s historickými horskými průsmyky a úseky dun, které prověří jejich vytrvalost, jezdci poznají marockou kulturu, zažijí ubytování v tradičních bivacích a vychutnají si hudbu Gnaoua pod africkým nebem plným hvězd.

Jedinečný zážitek z Honda Adventure Roads doplní členové HRC Monster Energy Honda týmu, který zvítězil v Rallye Dakar. Všichni účastníci budou moci využít jejich odborného vedení, které jim pomůže naplno vychutnat vše, co Maroko nabízí.

Průběh akce Honda Adventure Roads můžete sledovat na speciálním kanálu na Instagramu, kde budou k dispozici pravidelně aktualizované informace, jež vám toto dobrodružství přiblíží na dosah ruky.

https://www.instagram.com/hondaadventureroads/

Adrien Van Beveren – jezdec Monster Energy Honda Team

„Návratem do marockých pouští v rámci Honda Adventure Roads jsem opravdu nadšený. Krajina… lidé… dobrodružství – to vše bude dechberoucí!  Miluji jízdu v písku, takže se nemohu dočkat, až se o své dovednosti podělím s ostatními a až poznám všechny jezdce, kteří se tohoto úžasného dobrodružství zúčastní. 2 800 km – od pobřeží k pobřeží na stroji Africa Twin. Úžasné!“

Tosha Schareina – jezdec Monster Energy Honda Team

„V marockých dunách jsem jezdil mnohokrát. Tento terén je vždy skvělou zkouškou pro jezdce i jeho stroj. Těším se, až znovu nasednu na Africa Twin, což je opravdu perfektní motocykl pro toto dobrodružství. Ale hlavně se těším, až budu moci mluvit se zákazníky značky Honda a vydat se s nimi za tímto jedinečným zážitkem.“

E-Xplorer