Redakce

Projekt bike-mania.cz vznikl po více než ročním působení sesterského automobilového portálu auto-mania.cz. A důvod byl jednoduchý, protože v těle nám místo krve koluje vysokooktanový benzín! Milujeme všechno, do čeho se tato tekutina lije.

Internetové stránky byly spuštěny 11. dubna roku 2013 jako informačně-zábavný portál o motorkách obecně. Pro nás je bike-mania.cz zábava, nikoliv zaměstnání, takže k tomu tak i přistupujeme. Snažíme se, abyste u nás nenašli jen suché zpravodajství, ale i články, které u konkurence nenajdete, ať už se budou týkat představování upravených motorek nebo veteránů, reportáží z akcí a srazů a nebo fotogalerií z muzeí, veletrhů a výstav s motocyklovou tématikou z ČR i ze zahraničí.

Internetový portál bike-mania.cz patří do projektu AutoMotoZprávy.cz.

Pokud byste měli jakékoliv náměty na články či byste u nás chtěli prezentovat svoji motorku a nebo byste dokonce chtěli publikovat svůj článek, kontaktujte nás: redakce@bike-mania.cz.


Vlastníkem, provozovatelem a vydavatelem internetových stránek bike-mania.cz je společnost Finkap s.r.o. (www.finkap.cz), Ostrovského 253/3, Praha 5, 150 00. IČ: 24800490. Publikování nebo jakékoliv jiné formy dalšího šíření obsahu této internetové stránky je bez písemného souhlasu zakázáno.