Jel jako spolujezdec na motorce, ale spadl z ní. Policii říká, že jim tvrdí, že neví, kdo řídil

nehoda-motorka-kdo_ridil

Kuriózní dopravní nehodou se od nedělního večera zabývají zlínští dopravní policisté. V nemocnici zůstal po havárii motocyklu ležet zraněný muž, který neví, kdo motocykl řídil.

U obce Bělov na křižovatce mezi Otrokovicemi a Kvasicemi havaroval dnes před 19. hodinou neznámý řidič motocyklu, jehož devětadvacetiletý spolujezdec se při havárii těžce zranil a záchranáři ho převezli do nemocnice. Řidič z místa nehody odjel a spolujezdec prý neví, kdo ho vlastně na motocyklu vezl. Měli jet na motocyklu značky Yamaha R6 červenobílé barvy s černými doplňky. Pravé zpětné zrcátko zůstalo ležet na místě nehody, proto je pravděpodobně motocykl nyní bez zrcátka.

Mohlo by vás zajímat:  All American Fest se blíží! První víkend v září ožije Praha v duchu motocyklů, grilování, adrenalinu a zábavy pro celou rodinu

„Žádáme řidiče tohoto motocyklu nebo případné svědky této havárie, kteří by totožnost řidiče mohli upřesnit, aby se ozvali na linku tísňového volání policie – 158,“ vyzývá Monika Kozumplíková, mluvčí Policie České republiky – KŘP Zlínského kraje.