All American Fest se blíží! První víkend v září ožije Praha v duchu motocyklů, grilování, adrenalinu a zábavy pro celou rodinu

Už za pouhých 10 dní odstartuje jedinečná akce konce léta, All American Fest (dříve Prague Harley Days), kterou v tom největším stylu vyvrcholí celé léto! Akce, která je určena skutečně pro všechny se stane nejen oslavou konce léta, ale i Ameriky v pravém slova smyslu a toho nejlepšího co nám dala na poli motocyklů, gastronomie, sportu, zábavy a kultury. Pátek až neděle 1. – 3. září tak bude na pražském Holešovickém Výstavišti patřit motocyklům Harley-Davidson, jedinečným burgerům a dalším grilovaným pochoutkám, adrenalinové zábavě v podobě show ve freestyle motokrosu, koncertům, family zóně pro nejmenší, kulinárním workshopům těch nejlepších šéfkuchařů, jízdám na motocyklech Harley-Davidson zdarma, typickým americkým vozům, spanilé jízdě strojů Harley-Davidson do centra Prahy a mnohému dalšímu!

All American Fest, na němž se propojují akce jako je Prague Harley Days s rodinným Burgerfestem a open-air podobou FMX Gladiator Games bude skutečnou oslavou – volnosti, svobody, amerického životního stylu v pravém slova smyslu a zábavy pro každého. Snaha posouvat možnosti a limity stále výše a zkusit v Praze udělat opravdový festival v duchu Ameriky se pořadatelům vyplatila a tak už za pár dní otevře návštěvníkům své brány Holešovické Výstaviště a s ním i All American Fest.

Mohlo by vás zajímat:  Lukáš Pešek bude v sobotu 24. 2. na výstavě motocyklů Ducati v OC Arkády Pankrác

„Těší nás, že můžeme připravit jedinečnou akci skutečně pro všechny, bez ohledu na věk, pohlaví, zájmy, náboženství nebo orientaci, bez ohledu na to, zda k nám dorazí na motocyklu, pěšky, na kole či tramvají, bez ohledu na to, zda přijde člověk sám, s partou kamarádů, s kolegy z práce nebo s dětmi. Věříme, že všichni si u nás najdou to, co je doopravdy nadchne a že si skvěle užijí poslední prázdninový víkend,“ říká Jaroslav Vavřina, organizátor All American Festu a dodává: Poté, co jsme loni oslavili 10. výročí Prague Harley Days jsme si řekli, že ještě nechceme končit, ale naopak, že chceme naši akci posunout ještě dál. A protože naše návštěvníky už v drtivé většině netvoří motorkáři a v předešlých letech jsme si už vyzkoušeli spojení s Burgerfestem, které

se ukázalo jako funkční a rozhodli jsme se touto cestou pokrčovat a připravit ještě širší event doopravdy pro každého. Do party jsme přibrali ještě FMX Gladiator Games, což vlastně bylo rozšíření naší adrenalinové zóny a přesně tak začal vznikat All American Fest. Téměř rok práce máme za sebou a teď se už jen těšíme, co na to ti, pro které to všechno děláme. Věříme, že se už teď nemohou dočkat stejně jako my a že si All American Fest všichni společně užijeme v tom největším stylu.“

All American Fest 2023

Třídenní nabitý program od koncertu Monkey Business až po grilovaní Zdeňka Pohlreicha

A co na návštěvníky po celé 3 dny čeká? Skutečně nabitý a vyladěný program od A do Z!

V pátek 1. září, kdy celá akce startujte, se kromě motocyklů a jízd na motocyklech Harley-Davidson zdarma nebo kulinární grilovací show mohou těšit na koncert oblíbené české kapely Monkey Business. Na řadu ale přijde i pole dance battle, adrenalinová show ve freestyle motokrosu pod vedením Petra „Pilníka“ Piláta nebo exhibice dakarského jezdce Davida Pabišky na motocyklu Harley-Davidson Pan America. A pochopitelně nebude chybět ani family zóna ve spolupráci s hračkářkou firmou Mattel, která zabaví nejmenší, dobré jídlo založené především na grilovaných pochoutkách všech druhů a stylů a zapomenuto nebude ani na milovníky sladkého. K dispozici budou i typické americké káry a možnost jejich vyzkoušení zdarma.

Sobotu 2. září odstartuje očekávaná a oblíbená spanilá jízda motocyklů, nejen Harley-Davidson, do centra Prahy, které se navíc může na svém motocyklu, ale třeba i skútru zúčastnit skutečně každý. Motorkáře zejména ale potěší a pobaví i workshop cestovatele Igora Brezovara na téma Jan se zabalit na motorku, hudební fanoušky zase koncert Gaia Mesiah a milovníky skvělého jídla pro změnu kulinární workshopy, například s evropským mistrem steaků Daniellem Govonim nebo s oblíbeným PIP Masterem. O zábavu se postará i soutěž Burgeržrout v pojídání burgerů na čas nebo soutěž v amatérském grilování. A samozřejmostí, stejně jako v pátek a v neděli, bude zábava pro nejmenší ve family zóně, možnost vyzkoušení si motocyklů Harley-Davidson zdarma nebo jedinečná podívaná na show ve freestyle motokrosu pod vedením Petra „Pilníka“ Piláta či exhibice Davida Pabišky na adventure touringu Pan America.

Mohlo by vás zajímat:  30. Evropský sraz H.O.G. rally roztančil slunnou Senigallii

A žít to bude i v neděli 3. září! Kromě již tradiční zábavy jako je živá hudba, koncerty, dobré jídlo a pití nebo show ve freestyle motokrosu a exhibice Davida Pabišky či zábava ve family zóně, dorazí i zřejmě nejznámější český šéfkuchař, oblíbený Zdeněk Pohlreich, aby předvedl to nejlepší ze svého umu a dal praktické a funkční rady, jak na svěží, chutné a snadné grilování. O zábavu se postará i herec a bavič Tomáš Měcháček, který rovněž něco zajímavého ugriluje a návštěvníky přesvědčí, že i burger může mít svůj stand up.

All American Fest 2023

  • Kdy: 1. – 3. 9. 2023
  • Kde: Praha, Výstaviště Holešovice
  • Vstupenky:
    • Jednodenní vstupenka – 300 Kč
    • Celoeventová vstupenka – 700 Kč

Obyvatelé městské části Praha 7 pak budou mít již tradičně na celou akci, po všechny 3 dny, vstup zdarma.