All American Fest se blíží! První víkend v září ožije Praha v duchu motocyklů, grilování, adrenalinu a zábavy pro celou rodinu

Už za pouhých 10 dní odstartuje jedinečná akce konce léta, All American Fest (dříve Prague Harley Days), kterou v tom největším stylu vyvrcholí celé léto! Akce, která je určena skutečně pro všechny se stane nejen oslavou konce léta, ale i Ameriky v pravém slova smyslu a toho nejlepšího co nám dala na poli motocyklů, gastronomie, sportu, zábavy a kultury. Pátek až neděle 1. – 3. září tak bude na pražském Holešovickém Výstavišti patřit motocyklům Harley-Davidson, jedinečným burgerům a dalším grilovaným pochoutkám, adrenalinové zábavě v podobě show ve freestyle motokrosu, koncertům, family zóně pro nejmenší, kulinárním workshopům těch nejlepších šéfkuchařů, jízdám na motocyklech Harley-Davidson zdarma, typickým americkým vozům, spanilé jízdě strojů Harley-Davidson do centra Prahy a mnohému dalšímu!

All American Fest, na němž se propojují akce jako je Prague Harley Days s rodinným Burgerfestem a open-air podobou FMX Gladiator Games bude skutečnou oslavou – volnosti, svobody, amerického životního stylu v pravém slova smyslu a zábavy pro každého. Snaha posouvat možnosti a limity stále výše a zkusit v Praze udělat opravdový festival v duchu Ameriky se pořadatelům vyplatila a tak už za pár dní otevře návštěvníkům své brány Holešovické Výstaviště a s ním i All American Fest.

Mohlo by vás zajímat:  Honda CBR1000RR-R Fireblade SP se představuje pro rok 2024

„Těší nás, že můžeme připravit jedinečnou akci skutečně pro všechny, bez ohledu na věk, pohlaví, zájmy, náboženství nebo orientaci, bez ohledu na to, zda k nám dorazí na motocyklu, pěšky, na kole či tramvají, bez ohledu na to, zda přijde člověk sám, s partou kamarádů, s kolegy z práce nebo s dětmi. Věříme, že všichni si u nás najdou to, co je doopravdy nadchne a že si skvěle užijí poslední prázdninový víkend,“ říká Jaroslav Vavřina, organizátor All American Festu a dodává: Poté, co jsme loni oslavili 10. výročí Prague Harley Days jsme si řekli, že ještě nechceme končit, ale naopak, že chceme naši akci posunout ještě dál. A protože naše návštěvníky už v drtivé většině netvoří motorkáři a v předešlých letech jsme si už vyzkoušeli spojení s Burgerfestem, které

se ukázalo jako funkční a rozhodli jsme se touto cestou pokrčovat a připravit ještě širší event doopravdy pro každého. Do party jsme přibrali ještě FMX Gladiator Games, což vlastně bylo rozšíření naší adrenalinové zóny a přesně tak začal vznikat All American Fest. Téměř rok práce máme za sebou a teď se už jen těšíme, co na to ti, pro které to všechno děláme. Věříme, že se už teď nemohou dočkat stejně jako my a že si All American Fest všichni společně užijeme v tom největším stylu.“

All American Fest 2023

Třídenní nabitý program od koncertu Monkey Business až po grilovaní Zdeňka Pohlreicha

A co na návštěvníky po celé 3 dny čeká? Skutečně nabitý a vyladěný program od A do Z!

V pátek 1. září, kdy celá akce startujte, se kromě motocyklů a jízd na motocyklech Harley-Davidson zdarma nebo kulinární grilovací show mohou těšit na koncert oblíbené české kapely Monkey Business. Na řadu ale přijde i pole dance battle, adrenalinová show ve freestyle motokrosu pod vedením Petra „Pilníka“ Piláta nebo exhibice dakarského jezdce Davida Pabišky na motocyklu Harley-Davidson Pan America. A pochopitelně nebude chybět ani family zóna ve spolupráci s hračkářkou firmou Mattel, která zabaví nejmenší, dobré jídlo založené především na grilovaných pochoutkách všech druhů a stylů a zapomenuto nebude ani na milovníky sladkého. K dispozici budou i typické americké káry a možnost jejich vyzkoušení zdarma.

Sobotu 2. září odstartuje očekávaná a oblíbená spanilá jízda motocyklů, nejen Harley-Davidson, do centra Prahy, které se navíc může na svém motocyklu, ale třeba i skútru zúčastnit skutečně každý. Motorkáře zejména ale potěší a pobaví i workshop cestovatele Igora Brezovara na téma Jan se zabalit na motorku, hudební fanoušky zase koncert Gaia Mesiah a milovníky skvělého jídla pro změnu kulinární workshopy, například s evropským mistrem steaků Daniellem Govonim nebo s oblíbeným PIP Masterem. O zábavu se postará i soutěž Burgeržrout v pojídání burgerů na čas nebo soutěž v amatérském grilování. A samozřejmostí, stejně jako v pátek a v neděli, bude zábava pro nejmenší ve family zóně, možnost vyzkoušení si motocyklů Harley-Davidson zdarma nebo jedinečná podívaná na show ve freestyle motokrosu pod vedením Petra „Pilníka“ Piláta či exhibice Davida Pabišky na adventure touringu Pan America.

Mohlo by vás zajímat:  HARLEY-DAVIDSON zahajuje novou éru touringů

A žít to bude i v neděli 3. září! Kromě již tradiční zábavy jako je živá hudba, koncerty, dobré jídlo a pití nebo show ve freestyle motokrosu a exhibice Davida Pabišky či zábava ve family zóně, dorazí i zřejmě nejznámější český šéfkuchař, oblíbený Zdeněk Pohlreich, aby předvedl to nejlepší ze svého umu a dal praktické a funkční rady, jak na svěží, chutné a snadné grilování. O zábavu se postará i herec a bavič Tomáš Měcháček, který rovněž něco zajímavého ugriluje a návštěvníky přesvědčí, že i burger může mít svůj stand up.

All American Fest 2023

  • Kdy: 1. – 3. 9. 2023
  • Kde: Praha, Výstaviště Holešovice
  • Vstupenky:
    • Jednodenní vstupenka – 300 Kč
    • Celoeventová vstupenka – 700 Kč

Obyvatelé městské části Praha 7 pak budou mít již tradičně na celou akci, po všechny 3 dny, vstup zdarma.