Spanilá jízda stovek harleyů odstartuje 2. den All American Festu

Poslední prázdninový víkend se již tradičně v Praze ponese v duchu motocyklů, vůně benzínu, silných strojů, zábavy, adrenalinu, gastronomie a rodinného vyžití, tedy v duchu akce Prague Harley Days, nyní nově All American Festu. Akce, která se letos na holešovickém Výstavišti uskuteční od pátku 1. do neděle 3. září, odstartuje svůj druhý, sobotu 2. září, očekávanou spalinou jízdou. Od Výstaviště tak do centra metropole zamíří stovky motocyklů Harley-Davidson a nejen jich.

 Spanilá jízda bude i letos patřit mezi největší programové hity nabitého 3denního program All American Festu. A jako každoročně slibuje velký zážitek nejen pro samotné jezdce a účastníky spanilé jízdy, ale i jedinečnou podívanou pro všechny ostatní návštěvníky, turisty, Pražany nebo náhodné kolemjdoucí. Účast v ní navíc není podmíněna motocyklem Harley-Davidson, ale užít si ji může skutečně každý jezdec na jakémkoli stroji, včetně skútru.

„Spanilá jízda je určena úplně pro všechny jezdce, pro všechny, kteří s námi budou chtít jet a užít si její jedinečnou atmosféru, která se nedá popsat jinak než tak, že ji prostě musíte zažít. Zájemci postačí, když si na All American Festu včas vyzvedne speciální pásku na motocykl opravňující k účasti ve spanilé jízdě a v sobotu ráno dorazí na řazení. A pak už si jen bude užívat! Jízdu v jedné stopě po boku stovek harleyů i dalších motocyklů nejrůznějších značek, neopakovatelnou atmosféru, pohodu –  jednoduše řečeno, vše, co ke spanilé jízdě patří,” říká Jaroslav Vavřina, organizátor All American Festu.

Mohlo by vás zajímat:  Harley-Davidson oslavil své 120. výročí v Budapešti

Trasa spanilé jízdy by letos měla vést od holešovického Výstaviště na Magistrálu, následovat by měla několikaminutová zastávka na Václavském náměstí a poté bude kolona motocyklů pokračovat směr Karlovo náměstí a podél nábřeží zpět do Holešovic. Účastnit by se jí tentokrát mělo minimálně 800 motocyklů. Pro účast ve spanilé jízdě postačí si na All American Festu v INFO stánku vyzvednout pásku na motocykl, nejpozději do sobotních 9 hodin a následně dbát pokynů pořadatelů při řazení. To začíná v 9 hodin v dolní části holešovického Výstaviště a samotný start spanilé jízdy, tedy čas, kdy se kolona motocyklů od Výstaviště rozjede směrem do centra Prahy je naplánován na 10:30.

Spanilá jízda tak bude dokonalým startem 2. dne All American Festu. Oficiální zahájení akce pak proběhne v sobotu ve 13 hodin na hlavní stagi, v dolní části holešovického Výstaviště. Připomeňme, že All American Fest je jedinečná akce konce léta, která propojuje již zavedené akce jako je Prague Harley Days, Burgerfest a open-air FMX Gladiator Games a chce široké veřejnosti nabídnout to nejlepší, co nám Amerika dala na poli zábavy, motocyklů, automobilů, sportu, gastronomie nebo adrenalinu. To vše v samotném srdci Evropy, v Praze.