Yamaha Motor Europe se i letos zúčastní veletrhu Eurobike

Yamaha Motor Europe se již 3. rok po sobě zúčastní Eurobike, jednoho z největších a nejprestižnějších veletrhů, který se koná na výstavišti Messe ve Frankfurtu od 3. července do 7. července.

Od doby, kdy Yamaha v roce 1993 vytvořila první sériově vyráběné elektrokolo na světě, se tento inovativní japonský výrobce etabloval jako jeden z klíčových dodavatelů systémů elektrokol pro velké výrobce OEM, kteří oceňují kvalitu a spolehlivost těchto lehkých, kompaktních a výkonných konstrukcí. Eurobike dává společnosti Yamaha příležitost zaměřit se na trhy B2B i B2C se svou rozsáhlou řadou produktů, inovací a technologií navržených tak, aby poháněly trh elektrokol. Letošní stánek Yamaha je navržen tak, aby plně zapojil výrobce a spotřebitele tím, že ukázal, jak kompaktní pohonné jednotky, baterie a displeje společnosti splňují požadavky široké škály zákazníků elektrokol. Yamaha také vystaví svou nejnovější inovativní technologii, která ukazuje, co může budoucnost přinést spotřebitelům a výrobcům.

Yamaha Future Concept

Výstava Eurobike 2024 byla vybrána, aby představila Future Concept společnosti, systém nové generace navržený k posílení vztahu mezi Yamahou a jejími OEM partnery. Jádrem konceptu Future Concept je platforma pro vývoj nových produktů, která umožní společnosti Yamaha ještě těsněji spolupracovat s výrobci od počátečních konceptů plánování nových modelů až po konečnou výrobu. Díky spolupráci jako plně integrovaný partner s každou jednotlivou značkou OEM, nová platforma Future Concept společnosti Yamaha staví společnost do jedinečné pozice nabízet na míru šitá řešení, která mají potenciál transformovat proces vývoje nového modelu, stejně jako zvýšit efektivitu a snížit náskok. časy od prototypu po výrobu.

Mohlo by vás zajímat:  Společnost Honda se zařadila mezi hlavní účastníky výstavy „Garden of Ideas“ časopisu Vanity Fair při příležitosti festivalu Milan Design Week 2024

Rámy a pohonné jednotky nové generace

Aby se zdůraznily různé možnosti, které by tento budoucí koncept mohl inspirovat, Yamaha vystaví tři inovativní rámy speciálně navržené pro umístění nových systémů eBike zaměřených na sektory Urban, MTB a Gravel.
Vedle tohoto vzrušujícího a podnětného nahlédnutí do budoucnosti vývoje a designu elektrokol Yamaha představí svou řadu pohonných jednotek, displejů a baterií. Kromě toho bude ve vyhrazené oblasti vystavena řada elektrokol Yamaha a nové modely 2025 pro městská a štěrková elektrokola – což podtrhuje celkový závazek společnosti k budoucí mobilitě s nulovými emisemi.

Nový displej A2

Návštěvníci Eurobike mohou vidět nový displej Yamaha A2, snadno čitelný a snadno použitelný nástroj zaměřený na širokou škálu modelů pro použití na ulici a na trailech. Díky velkému LCD displeji odolnému proti poškrábání je displej A2 ideální pro situace se sníženou viditelností – a nově navržený ergonomický rozvaděč poskytuje lepší pocit a přesnější výběr. Díky stavu rychlosti, baterie a asistenčního režimu a také volitelným informacím počítadla kilometrů, počítadla kilometrů a dojezdu je displej A2 snadnou, jednoduchou a všestrannou možností.

Nová vysokokapacitní baterie ML625

Baterie Yamaha „Multi-Location“ jsou kompaktní a snadno se instalují a nabízejí průmyslovým partnerům větší svobodu při navrhování nových elektrokol – a nový ML625 je na Eurobike k vidění poprvé. Tato prémiová baterie nabízí zvýšenou kapacitu pro delší jízdní dosah a vyznačuje se špičkovým systémem připojení a montáže, který zajišťuje rychlou a snadnou montáž, a také mechanismem proti pádu pro větší bezpečnost.

Mohlo by vás zajímat:  Nový šampionát APRILIA RACING – RS 457 TROFEO na podporu mladých talentů

Testovací jízdy

Ve venkovním prostoru jsme nadšeni, že můžeme pozvat návštěvníky Eurobike, aby přišli do testovací oblasti „Empowered by Yamaha“, kde bude mít každý možnost vyzkoušet si jízdu na různých elektrokolech od našich OEM partnerů, poháněných pohonnými jednotkami Yamaha eBike, jako je např. náš nejlehčí eMTB motor PW-XM, náš výkonný motor PW-X3, všestranný PWseries S2 nebo městský PWseries C2.

Yamaha se těší, až vás přivítá v hale 8 G04 a Open Air F12 G08 na Eurobike, Messe Frankfurt, Německo od 3. do 7. července 2024.