Indian Motorcycle Pit Stop Prague. Potěšení nejen pro oči.

Jeden den, dvě události, dvě legendární značky z jedné země, Harley-Davidson a Indian, 115. výročí Harley-Davidson a Indian Motorcycle Pit Stop Prague. To byl náš dnešní program. Dvě zcela odlišné záležitosti se stejným obsahem, jedna monsterakce, druhá akce rodinného typu. Obě byly a ještě pár dní budou o krásných motorkách.

O 115. výročí Harley-Davidson píšeme na jiném místě, druhou – Indian Motorcycle Pit Stop Prague – bychom v krátkosti chtěli představit. Nedalo mi to a jako druhou dnešní zastávku jsem zvolil nabízenou možnost bližšího seznámení se s jednou z legend amerických motorek Indianem. Indian Motorcycle Praha pozval všechny majitele a příznivce amerických motocyklů a všechny členy IMRG na Pit Stop. Co že to vlastně je? Testovací jízdy na motocyklech Indian Scout, Indian Scout Bobber, Indian Scout Sixty, Indian Dark Horse a Indian Roadmaster Classic. Jednoznačně Amerika vládne v těchto dnech Prahou.

Ale abych se vrátil do Modřan, kde má sídlo Indian Motorcycle Praha a kde dnes byly a ještě nějaký čas budou k vyzkoušení připravené „Indiánské krásky“. Ale ne indiánské sguaw, motorky od Indián Motorcycle to jsou. Když jsem tam dorazil do příjemné, rodinné atmosféry a přítomnosti chlapů ošlehaných větrem ze silných mašin a ověnčených letitými zkušenostmi, přepadl i mně zvláštní klid. Pohoda, klid a svoboda. Prostě zase ten jiný svět, svět motorek, svět kde se nespěchá, svět, kde kamarád je kamarád. Kousek od nás stály motorky ke svezení, pár metrů na druhé straně motorky na prodej. Tak tady se dá vydržet i bez vážnějšího důvodu. Já důvody ale měl. A velké, silné, nádherné.

Příznivci silných strojů na dvou kolech, zajděte se podívat, zajděte se svézt , zajděte se opravdu potěšit, zajděte prohodit pár slov s těmi chlapy od motorek. A nebojte se, nejsou tam jen chlapi.  No a když vám to náhodou nevyjde do sobotního odpoledne, nevadí. V dealerství Indian Motorcycle Praha se můžete zastavit jindy. Třeba si koupíte motorku, třeba si koupíte něco na motorku nebo něco na sebe. Že nic nepotřebujete? Zase nevadí. Tak zajděte jen pro radost, určitě vás tam rádi uvidí.

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“412″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“100″ thumbnail_height=“75″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“0″ number_of_columns=“0″ ajax_pagination=“0″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“0″ slideshow_link_text=“[Show as slideshow]“ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]