Oslavám 115. výročí Harley-Davidson nevadí ani déšť. Máte na výběr!

2018-oslavy-115-let-harley-davidson-den-1-ctvrtek

V pátek si asi slunce vybralo dovolenou, po ránu i pršelo. Nikdo nemůže padající vodu vyloučit ani v průběhu dne. Myslím, že to je ideální příležitost strávit při oslavách 115. výročí Harley-Davidson čas na interiérových výstavách.

Prague custom gallery 2018

Legendární stavitelé amerických motocyklů z celého světa poprvé na jednom místě!  Prague Custom Gallery 2018 není tradiční custom show, ale jedinečná výstava pouze padesáti nejdokonalejších projektů se srdcem Harley-Davidson nebo některým z jeho licenčních derivátů z celého světa.

Výroční motocykly H-D

Od roku 1903 žije Harley-Davidson Motor Company sen několika mladíků z Milwaukee. Sen o volném, svobodném pohybu, o individuálním přístupu k jízdě a k životu vůbec.

H-D museum

Více než 150 historických i nových modelů od roku 1914 – 2018, včetně motocyklových doplňků, tematických instalací, video projekcí a výkladu zasvěcených průvodců.

Určitě každého budou zajímat i jedinečné přilby. Každý se může zúčastnit charitativní dražby a získat helmu, kterou vyzdobil Marpo, Pepa Vojtek, Dalibor Gondík nebo třeba Karen, Bill a Willi G. Davidsonovi.

Vnitřní expozice si se zájmem prohlédli Karen Davidson, Bill Davidson, vicepresident Harley-Davidson Motor Company Marc McAllister, Managing Director EMEA Strategic Growth Markets Martin Heřmanský a řada dalších osobností. 

A samozřejmě běží i bohatý doprovodný program a žaludky ani chuťové buňky taky nemusí zůstat bez odměny. Jen nezapomeňte: platí se  kartou. Můžete si nechat vyrobit i speciální limitovanou předplacenou platební kartu s logem H-D přímo na místě.

Mohlo by vás zajímat:  König v Itálii do cíle nedojel

Užijte si krásný den, na který budete dlouho vzpomínat.