Indian Motorcycle už je sto let na českém a slovenském trhu

Přesně před sto lety prodal Ing. František Mařík v tehdejším Československu první stroje legendární americké značky. Ve dvacátých letech minulého století pak udělal z Indianu nejprodávanější a nejoblíbenější motocykly na českém a slovenském trhu. Na letošním Motosalonu, který slaví 10. výročí, je připravená velká expozice.

Od oblíbených Scoutů až po opravdového „krále silnic“, model Indian Roadmaster. Chybět nebude ani Indian Scout Bobber, který se stal v Čechách prodejním bestsellerem. Návštěvníky  Motosalonu  čeká u Indianu i několik premiér. Poprvé bude české veřejnosti představen výrazně inovovaný model Chieftain, a jistá je i účast jedné z nejočekávanějších novinek letošního roku, ultimativního funbiku Indian FTR 1200S. FTR 1200S je historicky první produkční „street tracker“. Stroj, který je produkční variantou nejsilnějšího a nejrychlejšího závodního speciálu pro flat track, americkou verzi ploché dráhy, FTR 750. Sportovní naháč s pozicí jezdce připomínajícím asi nejvíce Supermoto, poháněný vidlicovým dvouválcem o výkonu  120 koní.

U „Indiánů“ na Motosalonu bude probíhat soutěž, ve které několik má každý šanci vyhrát víkend v sedle legendárního Indianu. Tak zajděte na Motosalon.