Motosalon 2019 v mobilu

Jubilejní desátý ročník veletrhu Motosalon přinese nově možnost uložit si informace o motorkách a čtyřkolkách do vašich mobilních zařízení. Vrátit se k nim tak lze i po skončení veletrhu. Novinka bude spuštěna díky novému rozšíření veletržní mobilní aplikace. Pro využití nových funkcí stačí udělat několik následujících kroků.

1. Stáhnout appku BVV Trade Fairs

Veletržní aplikace BVV Trade Fairs obsahuje všechny informace, které jsou na veletrhu potřeba. Na jednom místě najdete kompletní seznam vystavovatelů i přehled o aktuálním doprovodném programu. Součástí je mapa hal s rozmístěním jednotlivých expozic. Aplikace umožňuje také přímý nákup vstupenky. Nové rozšíření vám poskytne bližší informace a konkrétních motorkách a čtyřkolkách, z výstavy si tak nemusíte odnést jediný prospekt. Vše najdete uložené ve svém mobilu.

2. Registrovat se

3. Naskenovat QR kódy u oblíbených motorek a čtyřkolek

Chcete se dozvědět více o vybraných motorkách a čtyřkolkách? Pak stačí naskenovat QR kód, který najdete přímo u daného modelu. Detaily o motorce se vám automaticky uloží do mobilu a vracet se k ní tak můžete i po veletrhu. Pokud se vám možnost scanovat QR kódy nezobrazuje, ujistěte se, že máte aktuální verzi aplikace.

Mohlo by vás zajímat:  Už víte kam vyrazit v sobotu? Moto víkend 6. června 2020 v Harley-Davidson Praha

V aplikaci každý může najít mnoho užitečných informací, včetně technických specifikací. Základní parametry tak budou vždy po ruce, snadněji se tak dají porovnávat jednotlivé modely mezi sebou. Aplikace nabídne i možnost vyjádřit zájem o zkušební jízdy. Kromě užitečných funkcí je připravená i velká soutěž. Při využití aplikace se každý automaticky dostává do slosování o atraktivní ceny od předních vystavujících moto značek.

https://bike-mania.cz/veletrh-motosalon-oslavi-zacatkem-brezna-v-praze-jiz-sve-10-vyroci/