Husqvarna Motorcycles odhaluje Norden 901 pro rok 2024

Husqvarna Motorcycles představuje novou Norden 901, která nabízí zlepšený výkon a bezpečnost díky četným technickým vylepšením pro rok 2024. Norden 901, který je oblíbeným strojem mnoha dobrodružných jezdců, si zachovává stejný osvědčený, točivý, paralelní dvojitý motor o objemu 889 ccm pro rok 2024. Spolu s lehkým ocelovým mřížovým rámem, odpružením WP APEX a několika jízdními režimy Norden 901 nadále nabízí vynikající pohodlí, zejména při delších vyjížďkách při jízdě v drsné a náročné krajině.

Systém řízení trakce motocyklu Husqvarna Motorcycles citlivý na úhel náklonu v zatáčkách (MTC) nyní nabízí deset různých úrovní prokluzu zadního kola, které lze zvolit, když je zapnut volitelný režim Explorer. Díky nastavení, které vyhovuje všem jízdním schopnostem, si zkušenější uživatelé užijí driftování v zatáčkách, zatímco jezdci, kteří začínají na cestovních strojích, budou těžit z trakce vzbuzující důvěru při projíždění technických zatáček a nepředvídatelného terénu.

Nové funkce na Norden 901 2024 završují nový USB port, výstražná světla, která lze rychle zapnout v případě nouze, a nový výfukový systém, který splňuje předpisy EURO 5+.

Všechny komponenty použité na tomto stroji podtrhují prvotřídní kvalitu konstrukce Norden 901 a jsou vybrány pro svůj výkon a odolnost. Pneumatiky Pirelli Scorpion Rally STR, Bosch Cornering ABS, Power Assist Slipper Clutch (PASC) a více jízdních režimů se kombinují a vytvářejí dokonalý zážitek z jízdy.

Technické přednosti:

Nová šedá a žlutá grafika vytváří výrazný vzhled
Přepracovaná kontrola trakce citlivé na zatáčení umožňuje 10 úrovní nastavitelného prokluzu zadního kola se zapnutým volitelným režimem Explorer
Nový výfukový systém splňující EURO 5+
Nový USB port na boku palubní desky
Nový výstražný systém
ABS
Rám z chrommolybdenové oceli s motorem jako namáhaným členem
Paralelní dvouválec o objemu 889 ccm se špičkovým výkonem 105 k a točivým momentem 100 Nm
Nastavitelné odpružení WP APEX poskytuje výjimečný komfort na silnici i v terénu
Čtyři volitelné jízdní režimy (Street, Rain, Offroad, volitelně Explorer)
Ride-by-wire plyn s nastavitelnou odezvou (v režimu Explorer)
Standardní funkce Easy Shift (nahoru a dolů Quickshifter)
PASC Slipper spojka
Bezdušová paprsková kola s pneumatikami Pirelli Scorpion Rally STR pro vyvážený výkon na silnici i v terénu
Velkokapacitní 19litrová palivová nádrž poskytuje prodloužený dojezd až 400 km
Volitelná jednotka konektivity poskytuje navigaci TbT+, příchozí/odchozí telefonní hovory a výběr hudby ze smartphonu jezdce

Husqvarna Motorcycles’ Norden 901 2024 je od nynějška k dispozici u autorizovaných prodejců Husqvarna Motorcycles. Dostupnost se může v jednotlivých zemích lišit. Úplné podrobnosti o cenách a dostupnosti získáte u své národní pobočky nebo dovozce Husqvarna Motorcycles.