Harley-Davidson Project LiveWire

Americký výrobce motocyklů Harley-Davidson představil loni projekt „elektrického“ motocyklu s názvem LiveWire. Je pravda, že H-D nebyl prvním výrobcem, který zabrousil do oblasti alternativních pohonů, ale prvním, který vzbudil obrovskou pozornost a nadšení. Loni si mohli funkční modely ve Spojených státech otestovat zástupci nejvýznamnějších dealerů. Letos dorazí projekt LiveWire do Evropy!!!

Jezdci po celém světě budou mít možnost přispět k utváření budoucnosti projektu LiveWire ™, a tím k budování vůbec prvního elektrického motocyklu Harley-Davidson,“ říká Martin Heřmanský, Country Manager H-D pro střední a východní Evropu. Projekt LiveWire ™ Experience tour se v roce 2015 rozšiřuje do celého světa. “Co nás vede a na čem nám nejvíc záleží, je to, co s námi sdílejí naši zákazníci,” dodává Martin Heřmanský.

I když není na prodej, motocykl projektu LiveWire ™ byl speciálně vyvinut za účelem zjištění, jaká očekávání od elektrického motocyklu Harley-Davidson® jezdci mají. Projekt LiveWire Experience vyzývá všechny jezdce ke zkušební jízdě, aby se dozvěděli o motocyklu více a poskytli cennou zpětnou vazbu o svém zážitku.

Na otázku, zda LiveWire dorazí také do Čech, zatím bohužel neexistuje jasná odpověď. Určitě ho ale můžete najít na jednom z pěti míst ve Velké Británii (16. květen – 17. květen 2015, Francii (27. červen –  28. červen 2015) , Německu (11. červenec – 12. červenec 2015, Itálii (18. červenec – 19. červenec 2015  a Nizozemsku (sobota 8. srpen – neděle 9. srpen 2015)  .

Naděje umírá poslední a nic není nemožné. Sledujte další informace, třeba se objeví i u nás?!