Zima nás nezastaví. Tucano Urbano pro celoroční provoz

Společnost Faber Moto s.r.o., výhradní dovozce jednostopých vozidel značek Aprilia, Moto Guzzi, Piaggio, Vespa do České republiky, uvádí na český trh kolekci stylového oblečení a dalších doplňků do chladného počasí od italské značky Tucano Urbano.

„Po odeznění babího léta zaparkuje většina fanoušků jízdy v jedné stopě svůj stroj do garáže, pověsí přílbu na hřebík a netrpělivě vyhlíží příchod jara,“ říká Laura Marko, marketingová manažerka společnosti Faber Moto. „Na skútru lze však v městských ulicích jezdit s patřičným vybavením celoročně. Proto jsme pro naše zákazníky připravili široký sortiment stylového teplého oblečení a dalších doplňků italské značky Tucano Urbano, které skvěle ladí s vytříbeným designem našich skútrů a motorek. Kolekce značky Tucano Urbano promění jízdu v módní záležitost.“

V nové kolekci Tucano Urbano naleznou ideální oblečení pro jízdu na skútru či motocyklu za nepříznivých povětrnostních podmínek podzimních a zimních měsíců dámy i pánové. Návrháři italské značky sází nejen na eleganci, ale také na dokonalou funkčnost a promyšlené detaily. Teplé bundy a saka Tucano Urbano vypadají na první pohled zcela konvenčně. Jejich materiály, společně s ochrannými prvky pro ramena, lokty a na přání i záda, však zaručují mimořádnou úroveň ochrany a komfortu.

Například tmavě modré sportovní sako Barry se svým stylem hodí nejen k jízdě na skútru, ale i na motocyklech Moto Guzzi. Je teplé a nepromokavé, chrání před větrem a nabízí pět vnějších a dvě vnitřní kapsy. Dámy si mohou před jízdou na skútru přes sebe přehodit parku Hide Park s odnímatelnou teplou vložkou a spolujezdec si může schovat ruce do kapes po stranách.

Mezi praktické doplňky z kolekce Tucano Urbano patří například kvalitní kožené rukavice Barone (pro pány), resp. Baronessa (pro dámy), či teplá pokrývka nohou Linuscud v neutrální černé variantě, nebo v nápadných designech zvlášť pro dámy a pro pány. Další možností, jak stylově chránit nohy před zimou a vlhkostí, jsou návleky na nohy Panta-Fast, které se snadno a rychle připevní ke kalhotám. Přímo na rukojeti řídítek lze připevnit robustní ochranné kryty, které zajistí teplo pro ruce i ve velmi chladném počasí. K dispozici jsou rovněž varianty s průhledem na ovládací prvky a s otvorem pro zpětné zrcátko.