Modely Yamaha XSR900 a XSR700 dostanou „klasické“ barvy inspirované minulostí

Yamaha-XSR900-a-XSR700-nove-barvy-2019

Modely Yamaha řady Sport Heritage vychází ze sedmdesáti let zkušeností společnosti získaných při konstrukci a výrobě nejslavnějších a nejkultovnějších motocyklů na světě.

Svět motocyklů se za tu dobu změnil téměř k nepoznání. A přesto se ani v nejmenším nezměnily jedinečné emoce a nadšení při jízdě na dvou kolech. Filozofie designu Faster Sons spojuje módní retrostyl s vyspělou technologií motoru a podvozku. Výsledkem jsou nesmírně atraktivní, zábavné a strhující modely.

Modely XSR900 a XSR700 s nadčasovým designem, obnažeností a přirozenou jízdní pozicí ztělesňují podstatu jízdy na motocyklu, přičemž současně nabízejí úchvatný výkon, agilní ovladatelnost a nejnovější technologii elektronického řízení.

Závody inspirovaná barva Garage Metal již v březnu 2019

Originální a nadčasový design modelů XSR Sport Heritage byl pro rok 2019 umocněn odvážným, ale jednoduchým barevným provedením Garage Metal inspirovaným červenobílou kapotáží, kterou v 70. letech proslavily závodní motocykly Yamaha sbírající triumfy na Velkých cenách.

Tento klasický design zdobí silný červený svislý pruh s výrazným černým obrysem na hliníkové kapotáži ve stříbrné barvě. Odkazuje na éru, kdy se Yamaha stala nejúchvatnější a nejoriginálnější značkou na trhu. Retrostyl je zvýrazněn červeným prošíváním na sedle.

Barva Garage Metal díky vysoce kvalitnímu provedení a nadčasovému stylu dokonale doplňuje jedinečný charakter modelů XSR900 a XSR700, neboť rovnou měrou kombinuje autentičnost a moderní pojetí.

Modely XSR v barvě Garage Metal budou k dispozici u prodejců Yamaha od března 2019.

Technické údaje modelu Sport Heritage

Yamaha XSR900:

  • Kapalinou chlazený čtyřtaktní řadový tříválcový motor DOHC o objemu 850 ccm
  • Konstrukce motoru s vysokým točivým momentem a klikovým hřídelem crossplane
  • Lehký hliníkový rám s krátkým rozvorem kol
  • Systém kontroly trakce a přizpůsobitelná nastavení motoru D-MODE
  • K úpravám jako stvořený

Yamaha XSR700:

  • Kapalinou chlazený čtyřtaktní řadový dvouválcový motor DOHC o objemu 689 ccm
  • Konstrukce s klikovým hřídelem crossplane pro vysoký a silný lineární točivý moment
  • Lehký, štíhlý a kompaktní rám
  • Dva vlnové přední kotouče o průměru 282 mm
  • Pro dokonalý zážitek z jízdy

Kolekce klasického oblečení Faster Sons 2019

Kolekci oblečení Yamaha Faster Sons rozšiřuje zcela nová řada doplňující nadčasový charakter motocyklů Sport Heritage. Nová módní trička, mikiny, svetry, čepice a návleky se vyznačují výrazným, jednoduchým vzhledem inspirovaným americkou motocyklovou scénou 70. let a dokonale vyjadřují autentický a neotřelý charakter značky Yamaha.

Mohlo by vás zajímat:  König řádil na flattracku. V Rakousku vybojoval druhé místo

Pohodlné neformální oblečení se vyznačuje atraktivním módním vzhledem a špičkovou kvalitou. Je navrženo tak, aby se v něm každý cítil dobře – ať už jste jezdec, fanoušek značky Yamaha nebo prostě jen někdo, kdo ocení jeho elegantní klasické kouzlo. Nová klasická kolekce Faster Sons bude k dostání u prodejců Yamaha od konce února 2019.

Originální doplňky Yamaha: Ukažte svůj styl

Pořízení nového modelu Yamaha Sport Heritage je začátkem výjimečného vztahu, neboť tyto motocykly jsou jako stvořené k úpravám. Můžete tak vytvořit svůj vlastní jedinečný model XSR a díky řadě originálních doplňků Yamaha ho vylepšit, aby vyhovoval vašemu životnímu stylu.

Originální doplňky pro všechny motocykly v modelové řadě lze rozdělit do tří hlavních skupin. Funkční díly jako štíty, brašny a vyhřívané rukojeti zajišťují, aby každá vaše jízda byla co nejpohodlnější, zatímco stylové díly jako kryty Billet či kryty z uhlíkových vláken, mřížky a anodizované doplňky dodávají stroji na okázalosti.

A pokud toužíte po vyšším výkonu, podívejte se na řadu výfuků, nasazovacích tlumičů, seřizovacích prvků Billet či další doplňky.