Výstava All Ride Show se povedla [fotogalerie]

vystava-motocyklu-2016-All-Ride-Show-2

Poslední říjnový víkend patřil v nově otevřeném víceúčelovém prostoru Továrna motocyklům a to ne ledajakým. Pořadatelé All Ride Show se rozhodli ukázat široké veřejnosti kulturu kolem tzv. customů, tedy strojů, které jejich konstruktér upraví dle přání majitele, případně svého. Takových kousků se v hlavní hale Továrny sešlo přes padesát. K vidění byly jak motocykly vyrobené v zapadlých garážích jedním člověkem, tak ty z profesionálních dílen, které se úpravami motorek živí. Krom toho nejzajímavějšího z české scény se ukázalo také několik strojů ze zahraničí, včetně věhlasných značek Blitz, Zadig Motorcycles, Deus Ex Machina nebo Radikal Chopper, kteří poprvé vyvezli svoje nádherně upravené BMW R NineT mimo Itálii a odtud motorka putovala rovnou do muzea BMW Motorrad v Mnichově.

V Továrně si tak během All Ride Show mohli návštěvníci vychutnat filmy v silent kině, výstavy obrazů připomínající historii českých motocyklů a grafik, tattoo studio, barber shop a v pop up storech projít řadu zajímavého zboží od ručně vyráběného oblečení, přes zajímavé knihy až po vybavení pro jízdu, které prezentovalo několik značek z Čech, Slovenska i celého světa. Během pátečního slavnostního otevření All Ride Show a zároveň areálu Továrna pak vše doplnily koncerty skupin Android Asteroid a Mydy Radycab a vše zakončila afterparty v klubu Jatka78.

Výstava byla otevřena oba víkendové dny a podle pořadatelů se můžeme těšit na její další ročníky.

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“223″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“100″ thumbnail_height=“75″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“0″ number_of_columns=“0″ ajax_pagination=“0″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“0″ slideshow_link_text=“[Show as slideshow]“ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]