Rapper Marpo ambasadorem značky Harley-Davidson

Harley-Davidson rozšiřuje své řady o nového ambasadora. Tím se stal rapper a thai boxer Marpo, který kromě hudby a sportu miluje právě motocykly.

Harley-Davidson sedlá již několikátým rokem a pro letošní moto sezónu jej budou moci fanoušci potkávat na modelu Harley-Davidson Breakout, novince modelového roku 2018. Marpo, který je známý zejména u mladší generace se tak vedle zpěváka Honzy Toužimského stává dalším muzikantem, kterého budou moci fanoušci na motocyklu Harley-Davidson vídat.

„Na Harley-Davidson jezdím už několik let a musím říct, že to jsou pro mě stroje, které mají duši. Baví mě, jak jejich styl, tak i jízdní vlastnosti, které dovedou ještě znásobit požitek z jízdy a pocitu svobody. Jízda pro mě představuje dokonalý relax a pročištění hlavy, takže se už nemůžu dočkat až nový stroj protáhnou po mých oblíbených trasách,“ říká Marpo. V plánu má vyrazit na motocyklu i na některé ze svých koncertů či festivalů, které jej během letošního jara a léta čekají.

Objeví se Marpo s motocyklem už na nejbližší koncert 19. května, kdy se svým Trouble Gangem vystoupí od 19:30 v pražské O2 areně na největším koncertě své kariéry? . Už nyní je koncert téměř vyprodán a tak chcete-li se sami přesvědčit, neodkládejte nákup vstupenek.