Chcete se zdarma svézt na Ducati? Využijte bezplatných testovacích jízd!

Standardní testovací jízda trvá nejdéle dvě hodiny a prvních 50 kilometrů je zcela zdarma. Motocykl převezmete s plnou nádrží a stejně tak  jej budete vracet. Pokud během standardní testovací jízdy ujedete více než 50km, nic se neděje, pouze se dostanete do sféry účtování poplatku. Poplatek za km nad limit je 12 Kč včetně DPH.

Komu by však nestačilo 50 km a potřebuje více času či si to chce prostě pořádně užít, může využít nabídku prodloužené testovací jízdy. Motocykl se po dohodě vyzvedává buď v 10:00 nebo ve 14:00, k dispozici je pak 100 km / maximálně 4 hodiny. Prodloužené testovací jízdy jsou zpoplatněny podle toho, jako motorku si kdo zvolí. Poplatek za zkušební jízdu se pohybuje od 1 000 Kč do 1 500 Kč. Poplatek za km nad limit je jako u standardní jízdy 12 Kč včetně DPH.

A to není všechno! Poplatky (základní poplatek i případný doplatek za km nad limit) se novému majiteli motocyklu Ducati odečte z kupní ceny motocyklu zakoupeného u spol. MOTO ITALIA s.r.o. a to do 3 měsíců od testovací jízdy.