První showroom Yamaha v Česku postavený podle posledních světových trendů

Neodolal jsem a zajel se podívat do nově otevřeného dealerství Yamahy v Praze 10 Štěrboholech. Hodně jsem o něm slyšel a tak mě zajímalo, co je pravdy na tom, že KaraOne je trochu jiné nejen koncepcí ale i přístupem. A skutečně jsem navštívil první prodejnu motocyklů a skútrů značky Yamaha v novém designu a konceptu.

Jako jistě již mnoho zvědavců přede mnou mně zajímalo, jak se člověk s úspěšným byznysem s obytnými auty a přívěsy ocitne v krásném světě na dvou kolech.  A Radka se rozpovídala a oči jí jen zářili. Motorky jsou jejich celoživotní vášní a odskok k obytným vozům byl jen malou „objížďkou“ v jejich cestě k nim. „A vždyť se vlastně v obou případech jedná o vyplnění volného času“, dodala Radka s úsměvem. A bylo vidět, že nic nedělá bez opravdového zaujetí a nasazení. Celý jejich moderní showroom byl prodchnutý rodinnou atmosférou a lidským přístupem. Tady určitě platí: Náš zákazník, náš pán. Mohl jsem se vyptávat dál, Radka na sobě nedala ani v nejmenším znát, že má i jiné povinnosti. Ale já už jsem si šel prohlédnout 20 vystavených krasavic od Yamahy, které přímo vyzývaly k prozkoumání.

    

Hned za rohem jsem pak objevil útulný koutek s příslušenstvím a doplňky, kde byl široký výběr kvalitního zboží značky Yamaha, Rev´it, Cellularline, Airoh, Acerbis. A co víc? KaraOne je výhradním zástupcem exkluzivní Rossiho značky VR46 a kvaliítní obuvi Gaerne pro hlavní město Prahu.

Mohlo by vás zajímat:  BMW R 1300 GS je Motocyklem roku 2024 v České republice

  

A víte, že motorky tu nejen prodávají, ale i půjčují, třeba na víkend nebo na dovolenou?

Není motorka jako motorka, není dealerství jako dealerství, není člověk jako člověk. Nevěříte? Až se rozhodnete pro koupi motorky nebo jen budete shánět cosi k doplnění své výbavy, vyzkoušejte víc míst. A nezapomeňte se zastavit ve Štěrboholech. Já už jsem to udělal.