Nové pneumatiky Battlax Scooter SC2 a SC2 Rain nedělají žádné kompromisy

2018_BSEU_LISBON_SC2Rain_Action-2 small

Bridgestone vylepšil svou řadu pneumatik pro skútry nejmodernějšími technologiemi ze světa motocyklových pneumatik Battlax. Majitelé velkých skútrů mají nyní na výběr sportovní pneumatiku Battlax Scooter SC2 a cestovní pneumatiku Battlax Scooter SC2 Rain pro každodenní cestování.

Nico Thuy, vedoucí oddělení „Europe – Motorcycle“ ve společnosti Bridgestone EMEA, k tomu říká: „Bridgestone ještě pečlivěji naslouchal požadavkům a přáním zákazníků, a proto vyvinul dvě verze nových pneumatik Battlax pro skútry, které jsou vhodné pro různé způsoby používání a jízdní styly. A díky využití našich nejlepších technologií pro pneumatiky Battlax u obou verzí slibují pneumatiky Battlax Scooter SC2 a SC2 Rain jezdcům nepřekonatelné provozní vlastnosti.“

Battlax Scooter SC2: sportovní pneumatika pro velké skútry

Pneumatika Battlax Scooter SC2 se zaměřuje na nejlepší možné provozní vlastnosti na suchém povrchu a při jejím vývoji nalezly uplatnění nejmodernější technologie, použité u pneumatiky Battlax Hypersport S21. Jezdci ocení snadné řízení sportovního skútru a potěšení z jízdy, které pneumatika SC2 umožňuje díky své vyspělé konstrukci.

„Hypersportovní“ dezén běhounu pneumatik SC2 pro přední a zadní kolo poskytuje optimální tuhost, styčnou plochu s povrchem vozovky a adhezi díky novým směsím, které byly vybrány na základě jejich vynikající adheze na suchém povrchu za všech provozních teplot.

Běhoun pneumatiky pro zadní kolo s technologií třísekční směsi nabízí jezdcům to nejlepší z obou světů: vysokou úroveň adheze a maximální pocit kontaktu s vozovkou při průjezdu zatáčkou díky optimalizované směsi v ramenní oblasti a velkou odolnost vůči opotřebení, jíž se vyznačuje směs v prostřední části běhounu. Zároveň je zajištěna nejvyšší úroveň provozních vlastností po celou dobu životnosti pneumatiky.

Battlax SC2 Rain: cestovní pneumatika pro bezpečné každodenní cestování a pocit jistoty na mokru

Battlax Scooter SC2 Rain poskytuje výjimečnou trakci a ovladatelnost na mokrém povrchu, čímž podporuje jezdce na skútrech při jejich každodenním cestování. Základem vývoje se staly technologie, představené s novou pneumatikou Battlax Sport Touring T31, jež slibují bezpečnou jízdu a maximální pocit jistoty v jakýchkoli podmínkách.

Pneumatiky SC2 Rain pro přední a zadní kolo používají dezén běhounu sportovní cestovní pneumatiky Battlax T31, který harmonicky kombinuje stabilitu při jízdě přímým směrem a pohotové reakce při změnách směru jízdy. Provozní vlastnosti na mokru optimalizují kromě vyššího podílu drážek pro účinnější odvádění vody ze stopy také nové pryžové směsi s vysokým obsahem siliky. Pneumatiky díky tomu nabízejí výjimečnou adhezi na chladném a mokrém povrchu.

I v tomto případě zaručuje běhoun s technologií třísekční směsi3 mimořádnou adhezi a pocit bezpečného kontaktu s vozovkou při průjezdu zatáčkou díky optimalizované směsi v ramenní oblasti a značnou odolnost vůči opotřebení, jíž se vyznačuje směs v prostřední části běhounu. Zároveň je zachována nejvyšší úroveň provozních vlastností po celou dobu životnosti pneumatiky.

Pneumatika Battlax Scooter SC2 je nabízena ve 2 rozměrech pro přední a zadní kolo; pneumatika SC2 Rain je k dispozici v 1 rozměru pro přední kolo a ve třech rozměrech pro zadní kolo.

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“405″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“100″ thumbnail_height=“75″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“0″ number_of_columns=“0″ ajax_pagination=“0″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“0″ slideshow_link_text=“[Show as slideshow]“ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]