Nové barvy pro Hondy Gold Wing a Gold Wing „Tour“ pro rok 2023

GL1800 Gold Wing a GL1800 Gold Wing „Tour“, stěžejní cestovní vlajkové lodi značky Honda, získávají pro modelový rok 2023 nové barvy a technické vylepšení zaměřené na bezpečnost.

Od svého představení v podobě nahého stroje o objemu 1 000 cm³ v roce 1975 majestátní Honda Gold Wing vždy představovala to nejlepší pro cestování v jedné stopě a vytvořila trvalý a bezkonkurenční etalon luxusu, kvality, stylu a komfortu.

Mohlo by vás zajímat:  Motorkáři podpoří Nedoklubko. Harley-Davidson Praha pro Nedoklubko Challenge letos již po šesté

Do roku 2023 oba modely Gold Wing vstupují v nových barvách. GL1800 Gold Wing, který je nabízen výhradně s unikátní dvouspojkovou převodovkou DCT vyvinutou společností Honda, bude dostupný v barevné kombinaci tvořené novou šedou metalízou Iridium Gray Metallic / matnou perleťovou černou Mat Pearl Morion Black, která je doplněna červenými detaily na krytech motoru. Model GL1800 Gold Wing Tour vybavený převodovkou DCT a airbagem bude v roce 2023 dostupný ve dvou nových barvách: černé Graphite Black s hnědými kryty motoru a v kombinaci stříbrné metalízy Beta Silver Metallic / šedé metalízy Iridium Gray Metallic. Zároveň bude tento model dostupný v oblíbené bílé perleťové Pearl Glare White, která pokračuje z roku 2022. V kombinaci s manuální převodovkou bude k dispozici také melancholické černé provedení Graphite Black.

Dalším vylepšením obou verzí GL1800 Gold Wing i GL1800 Gold Wing „Tour“ pro rok 2023, které je zaměřeno na bezpečnost, bude nově dostupný systém sledování tlaku v pneumatikách (TPMS) integrovaný do 7palcového barevného TFT displeje. Tlak v pneumatikách je zobrazován jako numerická hodnota ve spodní levé části přístrojového panelu a nový systém TPMS v případě poklesu tlaku pod optimální hodnotu zobrazí na displeji jasné a srozumitelné upozornění.