Nová Honda CB750 Hornet na showroomech

Tato, dlouho očekávaná novinka, se dostává k našim dealerům! Neváhejte a pojďte se s touto ikonou seznámit a to v termínu od 13. do 18. února 2023 na všech autorizovaných motocyklových dealerstvích společnosti Honda. Využijte možnosti si motocykl do detailu prohlédnout a prodiskutovat vaše dotazy s odborným personálem.

Navštivte v týdnu od 13. do 18. února 2023 svého nejbližšího autorizovaného prodejce motocyklů Honda a seznamte se osobně se žhavou novinkou Honda CB750 HORNET.

Mohlo by vás zajímat:  Nový šampionát APRILIA RACING – RS 457 TROFEO na podporu mladých talentů

Základní představení modelu:

Zbrusu nový model Hornet nenese ani zbytečný gram navíc, díky čemuž s motorem o výkonu 67,5 kW a točivém momentu 75 Nm při hmotnosti 190 kg dosahuje nejlepšího poměru výkonu a hmotnosti ve své třídě. Zcela nový osmiventilový řadový dvouválec disponuje výkonovou špičkou a vysokou pružností ve středních otáčkách, což v kombinaci s novým lehkým rámem zajišťuje mimořádně agilní jízdní dynamiku v zatáčkách i okamžitou a silnou akceleraci. Elektronicky řízená škrticí klapka (Throttle By Wire – TBW) nabízí 3 jízdní režimy, 3stupňový systém nastavitelné kontroly trakce Honda HSTC, integrovaný systém pro zamezení zvedání předního kola (Wheelie Control) a 3 úrovně brzdění motorem a přísunu výkonu. Nový rám je vybaven kompletním odpružením Showa: 41mm inverzní vidlicí Separate Fork Function Big Piston (SFF-BPTM) a zadním tlumičem s přepákováním Pro-Link. Dva radiální čtyřpístové třmeny jsou zárukou vysoké účinnosti brzd. Prémiová výbava zahrnuje 5palcový barevný TFT přístrojový panel s hlasovým ovládáním telefonu Honda Smartphone Voice Control (HSVC), kompletní LED osvětlení, automatické vypínání ukazatelů směru, či výstražná světla pro nouzové brzdění (ESS).