KTM 390 ADVENTURE 2023. Naprostá použitelnost, vynikající výkon a ovladatelnost

Pro rok 2023 KTM nejen „postříkala“ KTM 390 ADVENTURE ostrým a svěžím vzhledem, ale také ještě více posílila offroadovou důvěryhodnost. Motorka má nyní pevné a lehké černě eloxované hliníkové ráfky a paprsková kola (19” vpředu a 17” vzadu), takže ani ty nejtvrdší hrboly a kameny jízdu nezastaví.

Působivě kompaktní čtyřtaktní jednoválcový motor o objemu 373 ccm využívá dvojité vačkové hřídele v hlavě, čtyři převodovky, vyvažovací hřídel a elektronické FI pro plynulou a nepřerušovanou hybnost v rytmu 44 koní a 37 Nm točivého momentu při 7000 ot./min. Dva katalyzátory zajišťují, že systém dýchá v rámci emisních cílů Euro5, zatímco konstrukce palivové nádrže (velikost pro 14,5litrovou náplň) výparů také zvyšuje ekologickou šetrnost této konkrétní KTM ADVENTURE.

Mohlo by vás zajímat:  Yamaha Motor Manufacturing Europe otevírá novou montážní linku pohonných jednotek

2023 KTM 390 ADVENTURE může mít menší rozměry a specifikace ve srovnání s některými jeho velkými bratry, ale nepostrádá funkce nezbytné pro dobrodružství. Ride-by-wire, kontrola trakce motocyklu, ABS v zatáčkách, režim OFFROAD (větší prokluz zadního kola) a propojený OFFROAD ABS (vypnutý vzadu, redukovaný vpředu) jsou při ovládání doplněny o 46mm škrticí klapku a prokluzovou spojku. přes 5” barevný TFT a intuitivní spínač na řídítkách.

Nízká hmotnost a nepřekonatelná agilita je částečně zajištěna šasi, které bere svůj design z práce KTM na konci soutěže v rally. Barva KTM 390 ADVENTURE 2023 také pochází z tohoto závodního prostředí. Konstrukce ocelové mříže a konstrukce pomocného rámu dosahují uspokojivé kombinace pocitu, pružnosti a dlouhodobého pohodlí. Hardware WP Suspension APEX je nastavitelný pro kompresi, odskok a předpětí a dosahuje této vzácné chemie přilnavosti s vozovkou a účinnost vzbuzující jistotu.

Přidejte karoserii, dvoupatrové sedlo (které lze snadno vyjmout, abyste odhalili úložný prostor, a dokonce vyměnit za jiné modely z kolekce KTM PowerParts) , LED světla, čelní sklo se dvěma polohami a širokými „celodenními“ stupačkami, brzdy Brembo BYBRE (320 přední a 230 mm zadní kotouče se čtyřpístkovými třmeny vpředu) a 2023 KTM 390 ADVENTURE je kompletní.

To nejlepší z roku 2023 KTM 390 ADVENTURE

  • Tvrdší hliníková paprsková kola pro robustní extra offroadový potenciál a všestranný špičkový výkon zaručený pneumatikami CONTINENTAL TKC70
  • Zcela nové barevné a grafické schéma pro rok 2023 pro svěží živý a sportovní vzhled
  • Spolehlivý čtyřtaktní jednomotor o objemu 373 ccm s výkonem 44 koní při 9000 ot./min a točivým momentem 37 Nm při 7000 ot./min. Euro 5 připraveno na nejlepší počet emisí
  • Lehký a uklidňující ocelový mřížový podvozek s nastavitelnými vidlicemi WP APEX 43 mm a tlumičem
  • Elektronika Bosch pomáhá informovat nejnovější generaci systémů kontroly trakce motocyklů a ABS v zatáčkách
  • 172 kg plně natankovaných, 14,5litrová nádrž a 830 mm nejnižší výška sedla
  • Široký výběr KTM PowerParts včetně příslušenství, náhradních dílů, estetických prvků, jezdeckého vybavení a dalších
Mohlo by vás zajímat:  Největší tuzemský motofestival startuje už za dva týdny

Pro rok 2023 KTM 390 ADVENTURE přichází ve dvou různých variantách: edice „spokeed wheel“ a poté verze s litými koly a černo/oranžovým nebo modro/oranžovým barevným schématem. Stejně jako u ostatních KTM ADVENTURE 2023  lze tento model nalézt u všech dobrých autorizovaných prodejců KTM.