Motocykly HUSQVARNA a REPLAY posilují společné partnertství

Motocykly Husqvarna a prémiová italská značka oblečení pro volný čas, REPLAY, vytvářejí dokonalé spoluhráče, přičemž obě značky jsou proslulé stylovými špičkovými produkty a citem pro inovace. Partnerství začalo v roce 2020 logem REPLAY, které se hrdě zobrazuje na oficiálních strojích Husqvarna Motorcycles Moto3. Znamenalo to začátek nové kapitoly pro motocykly Husqvarna i REPLAY, protože motocykly Husqvarna znovu vstoupily do mistrovství světa Moto3, zatímco společnost REPLAY učinila strategický krok do sektoru motocyklů.

Spolupráce REPLAY nedávno inspirovala limitovanou edici pouhých 10 strojů s exkluzivními komponenty a grafikou. Přísně jednorázový běh zahrnuje Vitpilen 701, 701 Supermoto a 701 Enduro LR. Každá speciální edice má nové barevné schéma a loga odrážející značky Husqvarna Motorcycles a REPLAY.

Mohlo by vás zajímat:  Husqvarna Motorcycles uvádí nový a výkonný nahý motocykl 2024 Svartpilen 801

Sportovní linie modelu Vitpilen 701 jsou zdůrazněny novými barvami vytvořenými pro edici REPLAY. Speciální verze tohoto dynamického roadsteru s razantním velkokapacitním jednoválcovým motorem a lehkým podvozkem obsahuje také technické příslušenství z katalogu Husqvarna Motorcycles. Zvláštnost účelu a spartánská estetika modelu Vitpilen 701 jsou v této speciální edici nezaměnitelné. Kromě nových barev a grafiky obsahuje 701 Supermoto také speciální technické příslušenství od Husqvarna Motorcycles pro vydání REPLAY. Kromě toho má stroj díky jednoválcovému motoru o výkonu 74 k a nejmodernějšímu podvozku o hmotnosti 148 k špičkový poměr výkonu k hmotnosti a bezkonkurenční agilitu.

Supervšestranný model „701 Enduro LR“ s dlouhým dosahem také získává ošetření REPLAY s novým barevným schématem a řadou technického příslušenství motocyklů Husqvarna. Model LR má téměř dvojnásobnou kapacitu paliva než standardní 701 Enduro a posouvá neohrožené jezdce ještě dále, na silnici i mimo ni.

Mohlo by vás zajímat:  Registrace na HUSQVARNA TREK 2024 otevřena

Kromě limitovaných edicí REPLAY bude také speciální řada strojů od Husqvarna Motorcycles s jedinečnou grafikou, která bude známkou spolupráce s REPLAY. Podívejte se na ně v řadě vyskakovacích obchodů REPLAY, které se podle plánu mají objevit na mezinárodní úrovni v Evropě a Japonsku. Jak se očekávalo od Husqvarna Motorcycles a REPLAY, v příštích několika měsících přijde ještě mnohem více, s řadou vzrušujících iniciativ odrážejících hodnoty inovace a stylu sdíleného prémiovými značkami.

Florian Burguet – viceprezident pro globální marketing Husqvarna Motorcycles: „Spolupráce se společností REPLAY poskytla Husqvarna Motorcycles perfektní příležitost k navázání vztahu se značkou, se kterou máme mnoho společných hodnot. Zaměření společnosti REPLAY na výrobu produktů špičkové kvality, jejich progresivní přístup k vývoji zaměřený na budoucnost a jejich vkus pro inovace je odlišují od ostatních ve světě módy. Jsme hrdí na to, že logo REPLAY zdobí naše stroje Moto3 již druhý rok od našeho návratu do silničních závodů mistrovství světa. Těšíme se na pokračování našeho produktivního vztahu se společností REPLAY. “

Mohlo by vás zajímat:  Pirelli je vyhradnim dodavatelem pro Moto2 a Moto3

Matteo Sinigaglia – CEO Fashion Box SpA: „Vytvoření úzkého partnerství se společností Husqvarna Motorcycles umožňuje společnosti REPLAY vykročit vpřed ve světě motocyklů společně se značkou, která je známá svým závazkem k inovacím a pokroku, což je pro nás dokonalým partnerem. Vytváření autentických zážitků je něco, čeho si vysoce ceníme – víra sdílená Husqvarna Motorcycles a něco, co je klíčem k rozvoji silného propojení mezi našimi dvěma značkami.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*