KTM 450 Rally Replica pro modelový rok 2023 se představuje

KTM 450 Rally Replica byla vyvinuta tak, aby splňovala požadavky těch nejambicióznějších jezdců rally. KTM představuje verzi modelového roku 2023, která je postavena v omezeném počtu a je vybavena speciálními komponenty READY TO RACE. Tato závodní motorka rozhodně způsobí v paddocku rozruch. KTM 450 Rally Replica je založena na zkušenostech a vývoji, které pocházejí z desetiletí dominování na Rallye Dakar, stejně jako z mnoha vítězství a titulů v mistrovství světa FIM Cross Country Rally. Nejpokročilejší technologie, která přivede každého stopera k zoufalství a je navržena tak, aby splňovala ty nejnáročnější požadavky těch nejlepších a nejtvrdších rally jezdců.

Jezdci KTM 450 Rally Replica Mason Klein, Bradley Cox a Benjamin Melot se podělili o svou zpětnou vazbu a pocity.

Mohlo by vás zajímat:  Nové BMW R 18 Roctane

Nejmodernější komponenty zdůrazňují závodního ducha, přičemž hlavní z nich je pokročilé odpružení WP XACT PRO, které poskytuje ideální kombinaci mezi ostrým pocitem, trakcí a konzistentním výkonem. Hmotnost je minimální a nápor z jednoválcového motoru 450 ccm SOHC je zjemněn kompaktním výfukovým systémem Akrapovič, který také napomáhá centralizaci hmoty.

Motor využívá nejmodernější řízení Keihin a mapy ECU byly přizpůsobeny a optimalizovány tak, aby umožňovaly ideální dodávku výkonu. Převodovka Pankl má stejnou specifikaci jako převodovka používaná Red Bull KTM Factory Racing a použití kompaktního rámu z chrom-moly oceli také vychází přímo ze specifikace závodního týmu. Ergonomie je navržena nejen pro závodění a nabízí jezdci co nejtěsnější spojení s motocyklem a terénem – bez obětování ovladatelnosti a stability. Každý aspekt KTM 450 Rally Replica (modelový rok 2023) byl ověřen v závodech a rally.

KTM 450 Rally Replica (modelový rok 2023):

  • Striktně omezený speciální model READY TO RACE
  • Nepřekonatelný motor 450cc SOHC s elektronickým vstřikováním paliva
  • Závodní podvozek vyvinutý na základě zpětné vazby továrních řidičů
  • WP XACT PRO 48mm uzavřená kazetová vidlice [Cone Valve]
  • Plně nastavitelný tlumič WP XACT PRO
  • Vysoce kvalitní výfukový systém Akrapovič
  • Kolo je speciálně navrženo pro cross-country závody s několika etapami