Ve slosování o ceny organizace Riders for Health lze vyhrát oficiální motocykl Yamaha

Riders for Health, partnerská organizace projektu Two Wheels for Life, spustila online slosování o fantastické ceny věnované společností Yamaha Motor, včetně oficiálního motocyklu Yamaha Ténéré World Raid, který se zúčastní závodu Africa Eco Race 2022.

Organizace Riders for Health používá v rámci svých životy zachraňujících zdravotnických programů v Africe již tři desetiletí motocykly Yamaha AG100 a AG200, protože jsou mimořádně spolehlivé, vhodné do místního terénu a cenově dostupné jak během nákupu, tak při provozu. Mnohé z používaných motocyklů AG100 a AG200 jsou však již sešlé věkem a potřebují naléhavě vyměnit a dílny a kanceláře organizace Riders for Health navíc potřebují nové nástroje a IT vybavení, aby mohly efektivně fungovat.

Mohlo by vás zajímat:  Yamaha Motor Europe se účastní závodu 2024 GIRO-E

S cílem zvýšit povědomí a získat důležité finanční prostředky pro projekty organizace Riders for Health v Africe uzavřela společnost Yamaha s Riders tříleté partnerství, v jehož rámci je organizace hlavním partnerem týmu Yamaha Ténéré World Raid Rally, který se zúčastní závodu Africa Eco Race 2022 pořádaného ve dnech 15.–30. října.

V prvním roce partnerství Yamaha a Riders for Health zaměří svou fundraisingovou aktivitu na program Riders for Health v Gambii. Vozový park motocyklů AG100 v Gambii, který se používá k dodávkám důležitého preventivního vybavení, jako jsou sítě k postelím na ochranu proti malárii, a k provozu pravidelných klinik očkujících proti různým nemocem, výrazně potřebuje údržbu nebo výměnu. Provedení této operace si vyžádá 100 000 eur.

Za účelem zajištění nových motocyklů a modernizovaného vybavení uspořádala britská fundraisingová pobočka organizace Riders for Health s názvem Two Wheels for Life online slosování o následující ceny věnované společností Yamaha Motor:

  • jeden (1) z oficiálních motocyklů Yamaha Ténéré World Raid (bez povolení k provozu na silnici), které se zúčastní závodu Africa Eco Race 2022, a jednodenní zážitek Yamaha Adventure Riding Experience s jedním z jezdců Africa Eco Race, Alessandrem Botturim nebo Polem Tarrésem,
  • čtyři (4) jednodenní zážitky Yamaha Adventure Riding Experience s jedním z jezdců Africa Eco Race, Alessandrem Botturim nebo Polem Tarrésem,
  • deset (10) mikin Yamaha Ténéré World Raid s logem týmu.

Slosování o ceny začalo 24. června, a potrvá až do skončení závodu Africa Eco Race 2022, tedy do 27. listopadu.

Aby se mohli do slosování o ceny zapojit, musí se účastníci zaregistrovat a koupit si lístky na vyhrazených webových stránkách Yamaha Motor for Riders. Podrobnosti o výše uvedených cenách a způsobu zapojení do slosování naleznete ve smluvních podmínkách organizace Riders for Health na webových stránkách.

Mohlo by vás zajímat:  Euro Bike Fest 2024

Každá vybraná koruna pomůže zachránit životy v Africe a čím více lístků si účastníci zakoupí, tím větší je jejich šance na výhru jedné z těchto fantastických cen.