Inovovaná řada Moto Guzzi V85 přijíždí do Česka

Italský výrobce motocyklů Moto Guzzi inovoval modelovou řadu Moto Guzzi V85. Oblíbené enduro střední třídy s bezúdržbovým kardanovým pohonem je nyní k dispozici ve třech verzích s intuitivním 5” TFT displejem: Moto Guzzi V85 Strada, Moto Guzzi V85 TT a Moto Guzzi V85 TT Travel. Tyto modely jsou dokonale přizpůsobeny individuálním potřebám svých jezdců a různým terénním požadavkům. Každý z nich má jedinečný charakter a všechny nabízejí nezapomenutelné jízdní zážitky.

Modelová řada Moto Guzzi V85 pro rok 2024 obsahuje tři nejočekávanější motocykly letošní sezóny. Zachovává si svůj nadčasový vzhled, oživuje ikonický design a vylepšuje technologickou výbavu, komfort i aerodynamickou ochranu. V záloze čekají tři různé verze, které rozbuší srdce všech “Guzzistů”. Moto Guzzi V85 Strada jako univerzální motocykl vhodný pro každodenní použití, Moto Guzzi V85 TT jako všestranný cestovní motocykl a Moto Guzzi V85 TT Travel pro všechny milovníky cestování.

Moto Guzzi V85 Strada

Moto Guzzi V85 Strada je agilní a pohodlná díky vzpřímené jízdní poloze a vyznačuje se minimalistickým, elegantním a osobitým stylem. Díky tomu je dokonalým praktickým strojem, který vynikne při každodenních jízdách po městě i výletech mimo město. Unikátností tohoto modelu jsou paprsková kola z hliníkové slitiny se silničními pneumatikami, která zajišťují vynikající jízdní stabilitu a přesné ovládání na silnici. Model V85 Strada navíc nabízí tři volitelné jízdní režimy – Road, Rain a Sport. Tyto režimy optimálně přizpůsobují chování ABS, kontroly trakce, výkonu a brzdění motorem příslušným jízdním podmínkám, aby byl zajištěn co nejlepší zážitek z jízdy a maximální bezpečnost za všech okolností.

Mohlo by vás zajímat:  Husqvarna Svartpilen 801 pro rok 2024 se odhalí už 19. března

Moto Guzzi V85 TT

Moto Guzzi V85 TT je univerzální „all-terrain“ model, který ztělesňuje původního ducha V85 s inspirativním vzhledem a stylem, který se vrací do atmosféry 80. let k enduro motocyklům, na kterých jste mohli dělat vše, od každodenního dojíždění až po dobrodružné cestování. Díky robustní konstrukci a vyspělým technologiím nabízí V85 TT nejen maximální jízdní komfort na dlouhých cestách, ale také terénní schopnosti. Enduro má obvyklou špičkovou výbavu s manuálně nastavitelným odpružením, hliníkovým krytem motoru, chrániči rukou, výkonným motorem a nejmodernějšími bezpečnostními prvky, jako je náklonové ABS a kontrola trakce. Přídavný jízdní režim “Offroad” navíc zaručuje bezpečnou a příjemnou jízdu v měnících se podmínkách. Ergonomicky navržená poloha sedla a velkorysý na přání dodávaný systém zavazadlového prostoru z něj činí ideální volbu pro dobrodruhy, kteří chtějí cestovat po zpevněných cestách i mimo ně.

Moto Guzzi V85 TT Travel

Moto Guzzi V85 TT Travel jako vrcholná verze řady V85 promění každou cestu v dobrodružství a přidává k již tak skvělému základu dokonalou výbavu na neomezené cestování se zavazadly a spolujezdcem, po celý rok. Kromě výbavy modelu V85 TT nabízí boční kufry, vyhřívané rukojeti a vyhřívané sedlo a také větší plexištít, který nabízí dodatečnou ochranu na delších trasách. Standardní výbavu doplňuje multimediální platforma Moto Guzzi MIA, která umožňuje propojení smartphonu s motocyklem a rozšiřuje funkce přístrojového panelu. Kromě jízdních režimů: Road, Rain, Sport, Off-Road poskytuje dodatečný režim Custom, jež nabízí možnost přizpůsobit ovládání individuálním jízdním požadavkům a preferencím.

Mohlo by vás zajímat:  Euro Bike Fest 2024

Custom režim je volitelně k dispozici i pro další dva modely řady V85.

Široká nabídka příslušenství

Komplexní balíček výbavy zajišťuje další pohodlí, požitek z jízdy a bezpečnost – mimo jiné včetně různých zavazadlových systémů (topbox z vysoce odolného nylonu s tmavými hliníkovými vložkami o objemu 38 l, topbox z tvrzené hliníkové slitiny o objemu 48 l, městský boční kufr o celkovém objemu 64,5 l, hliníkový boční kufr o celkovém objemu 83 l, vodotěsná brašna na kolečkách s objemem 45 l, brašna na nádrž s objemem 5 l), vyhřívané rukojeti a komfortní sedla (3 úrovně – nízká, běžná, vysoká), přídavné světlomety, blatníky, vysoký plexištít, ochranné rámy, CNC frézované hliníkové páky a mnoho dalšího.

Nové modely V85 od Moto Guzzi jsou nyní k dispozici v síti autorizovaných prodejců Moto Guzzi.