Honda představila koncepční model Africa Twin Enduro Sports

Společnost Honda v rámci milánské výstavy EICMA představila dva nové koncepty motocyklů. Tento koncepční model z výzkumného a vývojového centra značky Honda v Římě je  novou variací stroje CRF1000L Africa Twin.

Koncept Africa Twin Enduro Sports vznikl s cílem rozšířit řadu Africa Twin a zhmotnit představy a sny zákazníků o nových možnostech tohoto stroje pro dobrodružné výpravy kamkoli.

Návrháři výzkumného a vývojového centra Honda proto vyšli z verze Enduro Sports a posunuli její hranice prostřednictvím konceptu CRF1000L Africa Twin, jenž by měl nabídnout ještě lepší schopnosti při jízdě v terénu. Výchozí model byl vylepšen několika lehčími komponentami podvozku, odvozenými od jednoválcových závodních modelů Honda řady CRF. Výsledný koncept svým celkovým pojetím působí lehce a sportovně.

Koncepční model Enduro Sports, kterému není podobný žádný jiný víceválcový stroj, byl stvořen jako „Královna nezpevněných cest“.

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“230″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“100″ thumbnail_height=“75″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“0″ number_of_columns=“0″ ajax_pagination=“0″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“0″ slideshow_link_text=“[Show as slideshow]“ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]