Honda Hornet Concept. Slyšíte ten zvuk?

Výkonná, obratná a hravá Honda Hornet byla uvedena na evropský trh v roce 1998 a hned se začala umísťovat na předních příčkách mezi sportovními naháči. Popularitu modelu Hornet, který byl ve své třídě nesporným průkopníkem, podnítil i rozvoje internetu, kde se fanoušci sportovního Hornetu začali shlukovat do skupinky nazývané Swarm. A teď se Hornet vrací zpět…

Hornet je považován za úžasně všestranného naháče. Není divu, že hned po uvedení po něm sáhli muži, ženy, nováčci i ostřílení jezdci. Jeho řízení se dalo zvládnout velmi rychle i bez předchozích motorkářských zkušeností. A z opačného konce – značka v roce 1999 zahájila vlastní seriál závodů pro tento model, Honda Hornet Cup.

Nový Hornet zatím na své slavnostní odhalení čeká. Tak se aspoň můžeme pokochat ikonickými tvary a prvky, kterými si tato legenda mezi lety 1998 až 2013 dokázala získat nespočet fanoušků. Hornet byl vždy průkopníkem ve všech oblastech, od intuitivního řízení a působivého přenosu výkonu, až po dravý a sportovní styl. Hornet je vždy o krok napřed a je stejně pohodlný jak na dojíždění do práce ve městě, tak na klikatých venkovských silničkách.