Honda Africa Twin a Africa Twin Adventure Sport získaly pro rok 2023 nový vzhled

23YM AFRICA TWIN ADVENTURE SPORTS

CRF1100L Africa Twin i CRF1100L Africa Twin Adventure Sports vstupují do modelového roku 2023 s atraktivními novými barvami, přičemž jezdci mohou u tohoto vlajkového endura značky Honda vybírat ze tří nových vzhledů.

Atletická, lehká a sportovní CRF1100L Africa Twin přichází pro rok 2023 se dvěma novými barvami. K ikonické červené Grand Prix Red, která pokračuje z roku 2022, bude Africa Twin dostupná v matné černé metalíze Mat Ballistic Black Metallic, a to nově s celočerným rámem, a dále a v metalické trikolóře Glint Wave Blue Metallic Tricolour, která zahrnuje nový modrý kryt světlometu a modrý přední blatník i záď, jež jsou doplněny červenými a bílými detaily.

Mohlo by vás zajímat:  BMW Motorrad představuje Festival Pure & Crafted

Verze CRF1100L Africa Twin Adventure Sports určená k překonávání kontinentů, která v roce 2021 představovala 56 % všech prodaných strojů Africa Twin, bude pro rok 2023 dostupná ve dvou výrazných barevných verzích. Nadčasová perleťová bílá trikolóra Pearl Glare White Tricolour doplněná zlatými koly zůstává i nadále v nabídce a k ní se přidává nové moderní provedení v matně šedé metalíze Mat Iridium Gray Metallic doplněné o černé detaily, které skvěle ladí s černými koly.

Oba modely budou dostupné buď s manuální převodovkou, nebo s dvouspojkovou převodovkou (DCT). Od prvního představení dvouspojkové převodovky v modelu VFR1200F v roce 2009 společnost Honda v Evropě prodala přes 200 000 motocyklů vybavených touto technologií. Důkazem přijetí této technologie zákazníky je i to, že v roce 2021 DCT verze modelu Africa Twin včetně verze Adventure Sports představovaly 51 % z celkového počtu prodaných kusů. V případě verze Africa Twin tato hodnota činí 41 %, zatímco u verze Adventure Sports dosahuje plných 61 %.