HONDA CB1100TR CONCEPT

Společnost Honda v rámci milánské výstavy EICMA představila dva nové koncepty motocyklů. Tento koncepční model z výzkumného a vývojového centra značky Honda v Římě je  novou variací stroje CB1100.

Vývojáři konceptu Honda CB1100 TR měli v úmyslu zprostředkovat emoce a nadšení spojené se světem americké ploché dráhy.

Návrháři výzkumného a vývojového centra Honda v Římě pojali model CB1100 TR jako „Krále městských plochodrážních okruhů“, coby určitý „kontrapunkt“ ke vzhledu klasických amerických plochodrážních strojů pro off-roadové oválné okruhy. Ačkoli z tohoto stroje přímo prýští závodní atmosféra, design volí spíše „silniční“ zaměření, které upřednostňují zákazníci v Evropě.

Číslo 58 na kapotáži CB1100 TR je poctou památce Marca Simoncelliho, oblíbeného jezdce značky Honda, jenž před pěti lety tragicky zahynul.

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“229″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“100″ thumbnail_height=“75″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“0″ number_of_columns=“0″ ajax_pagination=“0″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“0″ slideshow_link_text=“[Show as slideshow]“ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]