BMW R 1200 GS Adventure bez řidičáku. Od LEGO Technic

Od 1. ledna 2017 se začne prodávat BMW R 1200 GS Adventure. Model vytvořený z 603 dílů vznikl společným vývojem LEGO Technic a BMW Motorrad. Nejprodávanější produkt BMW Motorrad je tak nyní k dispozici pro nadšence všech věkových kategorií. Jde o první spolupráci společnosti LEGO a výrobce motocyklů.

„BMW Motorrad je velmi potěšeno, že může sdílet motocyklové nadšení s komunitou LEGO Technic. Jde o spolupráci dvojice společností, které mají dlouhou tradici s výrobou vysoce emotivních produktů,“ vysvětluje Heiner Faust, ředitel prodeje a marketingu BMW Motorrad.

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“227″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“100″ thumbnail_height=“75″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“0″ number_of_columns=“0″ ajax_pagination=“0″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“0″ slideshow_link_text=“[Show as slideshow]“ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″] 

Autentické zpracování mnoha detailů

LEGO Technic BMW R 1200 GS Adventure je navrženo s důrazem na věrné provedení všech detailů. Typické jsou nejen charakteristické tvary, ale také nastavitelná řídítka či větrný štítek. Znalci rozpoznají například zavěšení předního kola BMW Telelever, spojovací hřídel, stejně jako pohyblivý 2válec boxer od BMW Motorrad, který se roztočí, jakmile se s motocyklem pohne. Originálu jsou věrná také kola s černými paprsky a terénními pneumatikami.

Model je vysoký 18 cm, dlouhý 33 cm a široký 10 cm. Pro jeho stavbu je v rámci aplikace LEGO k dispozici také 3D interaktivní návod na skládání. LEGO Technic BMW R 1200 GS Adventure nabízí pro sběratele v obchodech jedno překvapení: LEGO Group příští rok oslaví 40 let divize LEGO Technic a k této příležitosti připravila jeden speciálně navržený díl LEGO Technic.