Harley Davidson zahajuje nový ročník Discover More

Nikomu netřeba vysvětlovat, co je to Discover More. Vždyť  francouz Luis Castillo, který nepřetržitě strávil v sedle Harley-Davidson Street Glide dva měsíce a projel celou Evropu, byl loni nepřehlédnutelnou a intenzivně sledovanou „veličinou“.

Luiz-Castila-Harley-Davidson-Discover-More 3

Harley-Davidson startuje třetí ročník projektu Discover More a hledá dva jezdce, motocyklové nadšence, kterým nabídne jízdu snů! Dva týdny v sedle motocyklů H-D kdekoli po světě a k tomu kapesné 5 000 eur na pokrytí cestovních nákladů – to je výhra i zážitek, na který vítězný pár nikdy nezapomene.

Všechno začíná testovací jízdou zdarma, na kterou se zájemci mohou registrovat už nyní na webu.  Následně stačí jen do 15. května jízdu na některém z touringových modelů Harley-Davidson absolvovat a stručně popsat svoji představu jízdy snů. A pak už jen trochu štěstí a letošní dovolenou vítězi zajistí H-D!

Luiz-Castila-Harley-Davidson-Discover-More (2)

Loňský projekt Discover More měl jednoho vítěze – francouze Luise Castillu, který nepřetržitě strávil v sedle H-D Street Glide dva měsíce a projel celou Evropu. Proti letošnímu roku to byla taková zahřívačka. Vítěz Discover More 2016 z regionu střední a východní Evropy si bude moci zvolit vlastní trasu kdekoliv na světě, pokud se tam nachází dealerství H-D. To ale stále není vše – navíc si s sebou bude moci vzít ještě jednu osobu, protože ve dvou se to lépe táhne.

Koho by to nelákalo? Kdo by nechtěl s 500 EUR v kapse hodit starosti za hlavu a všechny jarní deprese a splíny nechat doma a vyrazit na zkušební jízda podle vlastního rozhodnutí.

Mohlo by vás zajímat:  HARLEY-DAVIDSON odstartuje oslavy 120. výročí již 18. ledna 2023

A na co tedy ještě čekáte?

Luiz-Castila-Harley-Davidson-Discover-More (1)