Harley-Davidson Low Rider S nejlepším cruiserem roku 2016

Nejlepším cruiserem roku 2016 se stala letošní novinka Harley-Davidson Low Rider S. Motocykl zvítězil v jubilejním 40. ročníku prestižní ankety vyhlašované americkým moto magazínem Cycle World. Odborná porota na motocyklu ocenila především silný motor, skvělé brzdy, šestistupňovou převodovku, ale i samotný prožitek z jízdy, který si může jezdec užít právě díky kombinaci vynikajících vlastností a technických parametrů stroje.

Porota složená z motocyklových novinářů tak vynesla Low Rider S v kategorii cruiserů na metu nejvyšší. Cycle World, jeden z nejčtenějších amerických motocyklových magazínů, zároveň zahrnul vítězný motocykl H-D chválou.

„Je více než zajímavé a přínosné, když cruiser spoléhající spíše na svoji „černou magií“  zvítězí díky prožitku z jízdy. Výkon? Brzdná dráha? Chod motoru? Ano, to vše může být důležité, to vše je pro motocykl zásadní a musí precizně fungovat, ale na prvním místě je vždy jezdec, jeho pohodlí a jízdní prožitek. A v roce 2016 jsme se na žádném jiném cruiseru necítili tak dobře jako na Harley-Davidson Low Rider S. Má skvělé brzdy, úžasně silný motor 110cc V-Twin, šestistupňovou převodovku s ultra jemným posunem nebo gumové držáky motoru,“ píše se v magazínu.

Harley-Davidson-Low-Rider-S-oceneni-nejlepsi-cruiser