ALL BIKERS RALLY ČR: Užitečná zábava se spoustou cestování a poznávání

All Bikers Rally ČR je soutěž, které se může zúčastnit úplně každý motorkář – začátečník i pokročilý, na fichtlu i cruiseru. Soutěž není o rychlosti, není ani o výkonu motorky. Je o chuti jezdit, poznávat zajímavá místa v ČR, o přemýšlení, taktice a hlavně o zábavě! Soutěž nemá start ani cíl, nemá ani termín konání. Probíhá po celou sezónu na území celé České republiky.

All-Bikers-Rally-CZ-aplikace

Prostě se jen jezdí jako kdyby nic. Jen máme „k ruce“ skvělého pomocníka, jímž je mobilní aplikace. Ta obsahuje přes 1800 nejzajímavějších míst na území celé České a Slovenské republiky (BODŮ ZÁJMU), které je možné navštívit. Každý bod zájmu je něčím zajímavý a v aplikaci obsahuje stručný popis toho, proč nebo čím. Pro každého něco – krásné panorama, kulturní a historicky zajímavé místo, starobylá památka, dobrá motorkářská hospoda, právě probíhající kurz bezpečné jízdy, motosraz, hudební festival a mnoho dalších. Všechny body zájmu jsou ohodnoceny různým počtem bodů. Cílem je nasbírat co nejvíc bodů v určitém časovém limitu.

Důležité je, že každý své závody může absolvovat jak chce a kdy chce. Startovné (pro rok 2016 ve výši 1000 Kč)  se přitom platí jen jednou – na celou sezónu.

Vítězem bude každý. Protože se zúčastní, navštíví nová místa v naší krásné zemi a pozná nové přátele. A k tomu všemu má ještě šanci vyhrát i několik cen najednou v celkové hodnotě přes 750 tisíc Kč!  No, není to bomba?A co je připraveno jako hlavní cena soutěže? Jistě, je to nová motorka. A ještě napovím, že pochází ze stáje BMW.

Mohlo by vás zajímat:  Kevin Benavides z Red Bull KTM Factory Racing vítězem 13. etapy Dakaru

Co je pro účast potřeba absolvovat? Věřte, že skoro nic. Je to jednoduché. Musíte se zaregistrovat a po registraci si stáhnout do svého mobilu nebo jiného chytrého zařízení soutěžní aplikaci (pro Apple a Android). Po aktivaci appky pak můžete hned začít jezdit, poznávat krajinu a sbírat body. Po zaplacení startovného se může každý těšit na „vstupní bonus“, uvítací dárkový balík v hodnotě 2-3x převyšující startovné.

Ještě váháte? Máte málo informací? Skočte si na www.allbikersrally.cz a studujte. Ale čtěte rychle, čas běží a bodů zájmu je hoooodně. Možná se na některém potkáme, možná získáme nové super zážitky. Možná se tam dáme do řeči. Možná. Kdo ví?

Aplikace ke stažení zde:
iTunes pro iOS | Google Play pro Android