My First Honda není jen výkřik. My First Honda je šance.

My First Honda je akční nabidka motocyklů, která je určena především pro začátečníky či zákazníky, kteři se k motocyklům po letech vrací a kterým chce Honda nabídnout  snadnější vstup do světa motocyklů.

Součástí programu je zvýhodněné financování Honda finance, v ceně pak je Honda Assistence na 2 roky. Honda Assistance nabízí pomoc v běžných i mimořádných situacích nepřetržitě 24 hodin denně a 7 dnů v týdnu. Honda Assistence zajišťuje koordinaci pomoci specialistů, zajištění asistence v místě události, odtažení a uschování motocyklu, pokračování v cestě, ubytování pro řidiče a spolucestujícího, náhradní vozidlo, pomoc v případě nedostatku či záměny paliva, pomoc v případě ztráty klíčů, asistenci v případě defektu pneumatiky, doručení finanční hotovosti v případě nouze.

   

Každý nový vlastník motocyklu může využít cenové zvýhodnění 15% na vybrané příslušenství, sady příslušenství Honda a cenové zvýhodnění 10% na vybrané výfuky Akrapovič a  slevau ve výši 10% na základní kurz bezpečné jízdy v partnerské škole Hondy – Moto Lisý.

Nabídka se týká uvedených 9 modelů motocyklů Honda:

CB500F,  CBR500R, REBEL, CB500X, CB650F, CBR650F, NC750S, NC750X, INTEGRA