Praha se drží i potřetí. Harley-Davidson představil na Motosalonu vítěze Battle of the Kings

Harley-Davidson představil na veletrhu Motosalon představil regionální vítěze soutěží dealerských přestaveb Battle of the Kings.

Ta se letos koná sice již 3. rokem, ale tentokrát se jedná o její nejrozsáhlejší ročník. Jednotlivá dealerství mohla pro svoji přestavbu poprvé volit ze 3 možných základních modelů řady Dark Custom, hlasování v prvním kole soutěže bylo zahájeno již v polovině ledna, tedy zhruba o 2 měsíce dříve než v minulých letech a samotná soutěž finišuje až v listopadu 2017, kdy bude vítěz vyhlášen a korunován na veletrhu EICMA v italském Miláně.

Ze 13 soutěžních přestaveb vzniklých v dealerstvích regionu střední a východní Evropy vybrala veřejnost TOP 6, které následně postoupily do dalšího kola hlasování odborníků. Byly mezi nimi customy dealerství Banská Bystrica, Wroclaw, Lodž, Poznaň, Hradec Králové a vítěze předešlých dvou ročníků Prahy. Letos se Králem Customů regionu střední a východní Evropy stala poprvé přestavba dealerství H-D Lodž, následovaná Wroclawí a 3. místo tentokrát obsadil custom ve stylu 20 let postavený v H-D Praha.

 

S letošním rokem také přichází změny ve struktuře zastoupení Harley-Davidson pro střední a východní Evropu. Martin Heřmanský, dosavadní Country Manager v lednu povýšil na pozici Managing Director Strategic Growth Markets regionu EMEA a nyní kromě týmu pro střední a východní Evropu řídí ještě týmy jihovýchodní Evropy, Blízkého Východu, Afriky, Ruska a zemí bývalého Sovětského svazu. Novým šéfem zastoupení Harley-Davidson pro střední a východní Evropu se stává Bohumír Přeučil,

Mohlo by vás zajímat:  Harley-Davidson oslavil své 120. výročí v Budapešti

který v rámci H-D CEE působí od roku 2010 a do nynějška měl na starost rozvoj dealerské sítě v regionu, která se za dobu jeho působení rozrostla z 12 dealerství na 24. Před nástupem do Harley-Davidson působil ve společnosti Fiat ČR a Fiat SR na pozici Market Manager pro oba trhy.