BMW Motorrad. Výbava motorkáře 2021

BMW Motorrad Výbava motorkáře má pro sezónu 2021 připraveny pečlivě zpracované produkty v osobitém stylu.

S přilbou GS Carbon Evo představuje BMW Motorrad prémiovou přilbu vybavenou nejnovějšími bezpečnostními prvky. Systém MIPS (MIPS je zkratka pro Multi-directional Impact Protection System) snižuje v případě nárazu riziko přenosu rotačních sil na hlavu a vytváří tak z přilby GS Carbon Evo velmi bezpečného společníka.

Mohlo by vás zajímat:  Vyrobena k soutěžení. Husqvarna FS 450 K už je tady

Pro sezónu 2021 byla také rozšířena řada obleků: enduro oblek PaceDry Adventure neprofoukne a nepromokne a vyznačuje se velmi prodyšnou konstrukcí Z-Line s membránou BMW Climate. Oblek Rallye Pro je pro zajištění příjemného mikroklima uvnitř vybaven novým odvětrávacím systémem. Oblek AirFlow Premium, v nabídce od roku 2017, byl pro rok 2021 dále vylepšen. Vzdušný oblek je vyroben z vysoce otěruvzdorného materiálu Schoeller-Dynatec a je vybaven chrániči NP2.

Bunda SummerXcursion je novým přírůstkem do letního sortimentu. Jedná se o stylovou a vzdušnou motocyklovou bundu pro muže i ženy. Nová letní bunda City je motorkářská bunda s kapucí.

Nové tenisky BMW Motorrad KnitLite Sneaker dokonale ladí s touto bundou. V současné době je to jediná obuv s technologií 3D-Knit s certifikací úrovně ochrany 1 a vyznačuje se vysokým stupněm stability.

Díky vysoce funkčnímu antibakteriálnímu spodnímu prádlu bude jízda na motocyklu v roce 2021 hřejivou a pohodlnou záležitostí. Letní kolekce jsou vyrobeny z velmi tenkého a lehkého materiálu, zatímco kolekce pro chladné období jsou zhotoveny z teplého, nadýchaného zimního termomateriálu.

Mohlo by vás zajímat:  Ducati Scrambler 1100 Tribute Pro se představuje. Oslavuje 50 let vzduchem chlazeného dvouválce

Pro všechny motorkáře, kteří ocení styl, završuje nabídku kolekce Heritage. Například retro design přilby Bowler Gunmetal osloví módně orientovaného motorkáře. Dalším produktem je voskovaná bavlněná bunda Machinist v černé barvě, vhodná pro každodenní použití, jež disponuje dobře ukrytými chrániči NP-Flex na ramenou a loktech, současně je vodoodpudivá.

Zdroj a foto: BMW Motorrad