BearTek: Rukavice s funkcí Bluetooth

S unikátní novinkou přišla společnost BearTek. Na světový trh se 21. října letošního roku dostanou nové rukavice s funkcí Bluetooth.

Jedná se o revoluční vývoj technologie speciálně pro outdoorové nadšence. Tyto rukavice mají za úkol zajistit bezpečnější, zábavnější a ničím nerušené užívání si adrenalinových sportů za pomoci funkce Bluetooth. V limitovaném počtu jsou k dostání již od září, my si však musíme počkat do data oficiálního uvedení na trh.

Willie Blount, zakladatel společnosti Blue Infusion Technologies, k tomu uvedl: „Rukavice jsme vytvořili tak, aby byly využitelné při mnoha outdoorových aktivitách, nejen tedy při jízdě na motorce, ale i lyže, snowboard apod. Rukavice BearTek jsou pečlivě navrženy a vytvořeny tak, aby nabídly bezproblémové připojení pro příchozí hovory a ovládání hudby.“

Beartek_Gloves02Nyní se tak opět můžete plně věnovat adrenalinovým sportům a nikoliv Vašemu mobilnímu telefonu. Rukavice fungují na principu kontaktu psrtů. V praxi to znamená, že změní Vaši ruku v inovativní ovládání. Na každém z prstů máte dotykovou plochu a při stisknutí palcem rukavice proběhne předprogramovaná operace (přijetí hovoru, přip. ovládání hudby). Nadále tak nemusíte zastavovat, abyste přeskočili nějakou písničku nebo vyřídili hovor. Vše lze nyní za pomoci těchto rukavic usnadnit. Ovládáním prsty můžete přehrát/pozastavit skladbu, přeskočit na další, vrátit se na předchozí, přetáčet a přijmout nebo odmítnout příchozí hovor.

Rukavice jsou vyrobeny z vysoce kvalitního voděodolného materiálu poskytující ochranu a teplo. Uvnitř rukavic se nachází patentovaná Bluetooth technologie, jediná svého druhu. Na jedno nabytí systém poskytne až 80 hodin životnosti baterie. BearTek rukavice jsou kompatibilní s systémy Bluetooth v helmách nebo s headsety. Mimo jiné jsou navrhnuty tak, aby se Bluetooth modul dal vyměnit za budoucí verze řady BearTek.

-JK-

Beartek_Gloves01-JK-