Yamaha představuje novou kolekci oblečení pro rok 2023

Kolekce oděvů Yamaha pro rok 2023, které nabízejí moderní špičkové designy ve stylu Rev Your Heart, představují významnou evoluci stylu, technologií a materiálů. Duch minulých i současných modelů Yamaha posloužil k vytvoření elegantního a výrazného sortimentu oblečení pro fanoušky všech věkových kategorií, od kousků na každý den a oblečení závodních týmů až po jezdecké vybavení a novinky.

V kolekci oblečení pro rok 2023 se snoubí minulost, přítomnost i budoucnost značky Yamaha.

Kolekce REVS hrdě představuje nový vzhled současné módy určené pro aktivní životní styl. REVS se zaměřuje na harmonii plynulých a mechanických linií a kombinuje základní kvalitu značky Yamaha s jemnými detaily a praktičností pro každodenní použití. Kolekce REVS, která využívá nejmodernější technologie a špičkové technologické postupy, od směsových recyklovaných tkanin až po dynamické střihy a lepené švy, je klíčovou součástí směřování společnosti k větší udržitelnosti při zachování tvaru a funkčnosti.

Mohlo by vás zajímat:  Yamaha Motor Manufacturing Europe otevírá novou montážní linku pohonných jednotek

Kolekce Scooter představuje vzrušující pokrok v oblasti lifestylového oblečení a přináší sportovní vzhled, jenž se skvěle hodí k vynikajícím skútrům Yamaha, které dokonale proměnily cestování ve městech. Hlavní součástí této řady je speciální kolekce Nothing but the Max, která je navržena tak, aby byla synchronizována se sportovními skútry Yamaha a přinášela skutečně výrazné tvary a odstíny. Neotřelá a zároveň elegantní kolekce Scooter je žádoucím doplňkem do města.

Kolekce Hyper Naked, která vychází ze syrového silničního zaměření řady Yamaha MT a drsného étosu temná strana Japonska, vznikla spojením streetových siluet s obratností a japonským městským životem. Kolekci Hyper Naked dominují odstíny černé, azurové a šedé MT, které symbolizují retro futurismus.

Stejně jako tolik opěvovaný expediční stroj, který ji inspiroval, zachycuje kolekce Ténéré 700 World Raid v každém svém prvku odhodlanou, terénní duši motocyklu Ténéré 700. Kolekce Ténéré 700 World Raid, která je modulární a orientovaná na přírodu a umožňuje milovníkům dobrodružství na dvou kolech přizpůsobit se podmínkám na cestách, představuje mistrovskou třídu přesnosti a odolnosti.

Kolekce Faster Sons, která nabízí designy inspirované historií značky Yamaha, je poctou ikonickým motocyklům Yamaha na závodní dráze i mimo ni. Siluety ve stylu 80. let jsou vyvedeny ve výrazných modrých, žlutých a bílých barvách a tvoří retro kolekci, která je zároveň pohodlná i poutavá.

Kolekce Racing Heritage vzdává hold emotivní a ikonické červené, bílé a černé závodní barvě, která je pro značku Yamaha synonymem již od 60. let minulého století. Kolekce Racing Heritage, jejíž ústředním bodem je klasický vzor Speedblock, představuje odvážný, minimalistický šatník, který se hlásí ke klasickým modelům Yamaha.

Kolekce Monster Energy Yamaha MotoGP Team Replica je vyrobena v souladu s oblečením, které se nosí v paddocích motoristického sportu po celém světě, a je nezbytnou součástí nabídky pro fanoušky motosportu. Tato kolekce je vyrobena v černé barvě a zvýrazněna závodní modrou a bílou a přechází ze závodní dráhy přímo do vašeho šatníku.

Mohlo by vás zajímat:  Registrace na HUSQVARNA TREK 2024 otevřena

V roce 2023 se také objeví nová vzrušující kolekce Novelties. Řada předmětů navržených pro zpříjemnění cestování a každodenního života zachycuje to nejlepší ze značky Yamaha v zábavném a funkčním zboží, které je inspirováno úžasnými kolekcemi oděvů.
Nabídku oblečení Yamaha pro rok 2023 tvoří více než 80 úžasných novinek. Největší hity z minulosti i současnosti značky Yamaha ožívají ve vybraných kolekcích, ve kterých mohou fanoušci každého věku vypadat a cítit se skvěle.