Třetí ročník BMW Motorrad dnů se opět vydařil

Návštěvníci letošních BMW Motorrad dnů se rozhodně nenudili. Kromě tradičních testovacích jízd motocyklů BMW Motorrad pod vedením zkušených instruktorů a prodejců BMW Motorrad, Karlem Táborským, šéfredaktorem magazínu MotoHouse, a Petrem Slezákem, šéfredaktorem magazínu Motocykl, byl návštěvníkům k dispozici po celý víkend i doprovodný program zahrnující soutěže a BMWcaching, společně s akcemi partnerů, kteří měli nejen v hotelu, ale i u svých stánků zajímavé workshopy. Moderátorem celovíkendové akce byl známý dabér Zdeněk Mahdal, který se zúčastnil spolu s dalšími 51 motocykly sobotní spanilé jízdy. Ryzí cestovatelskou a motorkářskou atmosféru zažilo 40 účastníků, kteří využili nedalekého ubytování v kempu.

K vidění byl i sobotní „balet“ Policie České republiky, show šestinásobného mistra republiky v trialu Martina Matějíčka a o večerní zábavu a hudbu se starala společnost BigShock, společně s dakarským jezdcem Martinem Michkem. Pro fanoušky jízdy mimo zpevněné úseky byl připravený offroad v nedalekém areálu Šikland pod vedením instruktorů z motoškoly Přijďte se projet. Letošní ročník přivítal mnoho známých tváří nejen ze světa motorsportu.

Mohlo by vás zajímat:  BMW Motorrad uvádí koncept BMW R20

„Mám velikou radost, že se nám po dvouleté covidové odmlce podařilo BMW Motorrad dny opět zorganizovat a naši fanoušci přijeli v tak hojném počtu. Po celý víkend bylo k dispozici nespočet aktivit a nikdo tak neměl šanci se ani na chvíli nudit. Testovací jízdy na silnici, testovací jízdy v terénu, testovací jízdy s MINI, soutěže BMWcaching, jízda na profesionálním automobilovém závodním simulátoru, workshopy a prezentace našich partnerů… bylo toho opravdu hodně. Všudypřítomnou motorkářskou atmosféru doplnilo krásné počasí. Motorkáři mají dobrodružného ducha, a proto asi čtvrtina účastníků využila přilehlý kemp, který jsme jako možnost ubytování na Motorrad dnech nabídli letos poprvé. Věřím, že si tuto akci všichni velmi užili, a my už začínáme plánovat další ročník a přemýšlíme, jak Motorrad dny udělat ještě atraktivnějšími,“ říká Petr Krajča, BMW Motorrad Manager.