Systém pro hlasové ovládání telefonu Honda Smartphone Voice Control je nyní i pro telefony se systémem iOS

23YM HONDA TRANSALP

Společnost Honda Motor Europe s potěšením oznamuje, že systém pro hlasové ovládání telefonu Honda Smartphone Voice Control je nyní v Evropě dostupný pro chytré telefony se systémy iOS i Android.

Systém Honda Smartphone Voice Control, který zákazníkům značky Honda umožňuje přístup k jejich oblíbeným aplikacím prostřednictvím aplikace Honda RoadSync, je nyní kompatibilní s operačním systémem iOS14 a vyšším. Tento systém, který byl původně vyvinut pro použití s telefony se systémem Android, umožňuje uživatelům za jízdy přístup k jejich oblíbeným aplikacím včetně telefonu, textových zpráv, navigace, počasí a hudby.

Mohlo by vás zajímat:  Yamaha Motor získala celosvětově uznávanou cenu Red Dot Design Award pro MT-09 a XMAX 300

Zákazníci napříč Evropou si mohou aplikaci Honda Roadsync zdarma stáhnout z obchodů App Store a Play Store. Kromě nových modelů CB750 Hornet a XL750 Transalp, u nichž je systém Honda Smartphone Voice Control součástí standardní výbavy, je tato technologie dostupná i u modelů CB1000R, X-ADV, ADV350, Forza 750 a Forza 350.

Všechny funkce aplikace se ovládají kombinací hlasových příkazů a čtyřsměrového tlačítka umístěného na levé rukojeti, takže jezdec může svůj telefon bezpečně uložit do kapsy nebo tankbagu a přitom zůstat plně ve spojení.

*Země, kde je tento systém dostupný: Francie, Německo, Itálie, Španělsko, Velká Británie, Rakousko, Belgie, Česká republika, Maďarsko, Lichtenštejnsko, Lucembursko, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Slovensko a Švýcarsko.