Soutěžte o nový elektroskútr Čezeta 506 na 365 dní

Firma Čezeta Motors obnovuje výrobu legendárního skútru Čezeta přezdívaného „prase„. Čezeta každý stroj staví ručně. Výsledkem pak může být kvalitní a osobitý skútr. Elegantní nová Čezeta 506 si zachovává vzhled někdejšího typu, ale uvnitř je úplně jiná – spalovací motor nahradil tichý elektromotor o výkonu 5000 W.  Pro dosažení co nejlepších jízdních vlastností a efektivity provozu, je třeba důkladné odladění řídící jednotky skútru. Jezdec bude mít k dispozici tři jízdní režimy pro plný výkon, město a mokré podmínky. Každý jízdní režim bude mít specifické vlastnosti a bude optimální pro své využití.  Skútr dokáže jet až 130 km/h, čímž se jednoznačně řadí mezi nejrychlejší elektroskútry v kategorii A1.

První skútry se ke svým zákazníkům dostanou na začátku příštího roku. Taková událost nemůže proběhnout bez řádné pozornosti. Oslavou návratu Čezety na trh je kromě jiného také soutěž o skútr Čezeta na jeden rok.

Stačí jediné, vyfotit se s Čezetou, je jedno, jestli novou, starou, nebo třeba jen fotkou, či hračkou. Tuto fotku musíte sdílet na Facebooku nebo Instagramu a přidat hashtag #winmecontest. Ze soutěžních fotek pak zástupci vedení společnosti Čezeta Motors vyberou jednoho vítěze, který bude moci celý rok užívat nový elektroskútr Čezeta. Podrobnosti najdete na stránkách www.cezeta.cz.

Kdo nefotí, nevyhrává. A ani nejezdí. A co vy?