Soutěž Project Scout: Build a Legend Custom dospěla do svého konce

Project Scout Boardtracker

Další zajímavý projekt dospěl do svého konce. Soutěž o přestavbu motocyklů Indian měla za cíl nabídnout customizerům po celém světě společnou platformu a umožnit předvedení vlastních  dovedností a talentu. To vše pak mohli ukázat fanouškům a příznivcům „Indiánů“ a další veřejnosti.

Project Scout Ol' #71

Ne méně než 35 dealerů z celého světa se s vervou pustilo do soutěže „Project Scout„. Tato soutěž nebyla zbytečně svázána množstvím pravidel a podmínek. Jediným absolutně nepřekročitelným pravidlem bylo to, aby na každé z přestaveb přihlášených do soutěže figurovaly alespoň tři originální díly indiánského příslušenství.  Project Scout katalogem definoval více než 200 vyhovujících dílů a příslušenství, takže postavit skvěle vypadající stroje nebyl zase až tak těžký úkol.

Project Scout Fusion

První kolo hlasování fanoušků v Projektu Scout, v němž byly vybráni tři finalisté, se odehrávalo od 18.ledna do 19.února 2016. Do Daytonského finále postoupily stroje BOARDTRACKER, FUSION a Ol‘ #71. Ve velkém finále v Daytoně byl vyhlášen celkový vítěz, kterým se nakonec stal motocykl BOARDTRUCKER.

Chcete–li se podívat na všechny soutěžní stroje, klikněte ZDE.

Project Scout Boardtracker