S gravitací se v Brně bojovalo úspěšně, počasí se ale nepodvolilo

Překonávali gravitaci a nevadilo jim, že pršelo. Tým kolem Podmola ale musel nakoupit hořáky, kterými se snažili vysušit dráhu. K večeru se počasí umoudřilo a v poslední vstupu skočil Filip Podmol dvojité salto a kolaři odjedli svůj závod.

Akci moderoval Libor Podmol, který se léčí po vážné havárii. „Akce byla skvěle připravená, bohužel v sobotu v Brně celý den pršelo. To nakonec velice komplikovalo naše exhibice, ale ještě více vadil déšť jezdcům na kole,“ popisoval Libor Podmol, který celou akci pomáhal organizovat a koordinovat. A hlavně také na moderovat, když jezdil u diváků na vozíčku. „I to byl pro mě adrenalin. Většinou jsem skákal, teď jsem musel hodně mluvit.“

Přední domácí freestyle motokrosaři, jezdci na BMX kolech nebo koloběžkách. Poprvé své umění v takovém formátu předvedli v Brně. A chybět nemohl také Podmol Brothers, tedy specialisti na adrenalinová show. Po přeskoku rodinného domu nebo Taxisova příkopu na pardubickém dostihovém závodišti vymysleli další atrakci – první dvojité venkovní salto.

A zásluhu na tom má právě Filip Podmol. „Mám z toho radost, že se vše podařilo a fanoušci byli spokojení. Omlouvám se mamce, že prožila další srdeční zástavu. Těším se na další show,“ prohlásil Filip Podmol. Vše v rámci akce Překonávání gravitace. 

 Podmol Brothers pak v Brně představili novou kolekci svého cool oblečení. „Fanoušci byli naprosto skvělí, vyjadřovali mi obrovskou podporu. Stáli frontu v dešti pro můj podpis,“ popisoval Libor Podmol, který si před dvěma měsíci zlomil obě nohy při závodě mistrovství světa.