Řidič auta srazil motorkáře, protože mu řekl, ať při jízdě odloží telefon – video

S přibývajícím počtem účastníků silničního provozu silnice čím dál tím častěji připomínají často spíše válečnou zónu. Cyklisté nedávají pozor, motorkáři už vůbec ne a řidiči aut mají asi občas pocit, že jim patří svět.

Smutný pohled, který asi nejlépe představí přiložené video. A přitom je to běžná situace snad na všech silnicích světa. V prvé řadě je tu řidič BMW, který za volantem používá mobilní telefon pro psaní sms. Vedle toho tu máme motorkáře, kterého prý dotyčný v autě štval už dlouho, protože kličkoval a věnoval se více telefonu než řízení. Když se tihle dva pak potkali na světlech, motorkář za pomocí jednoho hrubšího slovíčka řidiče vyzval, aby telefon položil, když řídí. Víc si ho nevšímal. Jenomže to samouřejmě mělo dohru v podobě opravdu nepochopitelného „útoku“ řidiče auta na motorkáře. I když měla silnice dva pruhy, řidič auta ho objel protisměrem a schválně do motorkáře strčil. Pád to nebyl úplně příjemný, ale nic vážného se motorkáři naštěstí nestalo.

Tohle video je taková ukázka dnešního světa, který se podle mého vážně žene do záhuby. Ano, motorkář si mohl myslet své a „nepoučovat“ řidiče, ale jeho reakci pak už neomluví vůbec nic. Možná, kdyby ho z toho auta poslal ke všem čertům, možná kdyby na sebe chvíli křičeli, ale shodit někoho za jízdy z motorky a navíc úmyslně? To je vážně odporné!