Motokros se vrací do Holic

Již tuto neděli zaburácí u Hradce Králové motokrosové speciály v rukou nejlepších českých jezdců. Hlavní promotér GoldFren pořádá v neděli 22. května 2022 od 8:30 do 17:00 Mezinárodní motokrosové závody o Československý pohár „Memoriál Michaela Špačka“. Závod po dlouhé covidové pauze proběhne na motokrosové trati v Poběžovicích u Holic ve třídách MX2, MX1 a Veteran.

„Naším přáním je pokračovat v dlouholeté tradici mezinárodních závodů motokrosu v Poběžovicích a podpořit sportovní rozvoj závodiště. Rádi bychom Vás pozvali na závody, které nesou ducha vzpomínky na našeho zesnulého syna Michaela Špačka, který dosahoval výborných výsledků napříč celou Evropou.

Mohlo by vás zajímat:  RED BULL KTM FACTORY RACING a HINSON pokračují v úspěšném partnerství do roku 2024

Po úspěchu a nabytých zkušenostech v minulých letech i letos pořádáme motokrosové závody v Poběžovicích u Holic. Navazujeme na minulé ročníky, které měly nemalou diváckou účast okolo 3000 diváků během každého ročníku, a zúčastnili se jich jezdci z Německa, Španělska, Rakouska, Slovinska, Slovenska, Itálie a Maďarska.“ řekl pořadatel Stanislav Špaček.