Moto Guzzi představuje nový projekt MGX-21

Moto Guzzi se v současnosti věnuje vývoji řady výjimečných motocyklů, které jsou postaveny kolem největšího a nejvýkonnějšího motoru 1400 ccm V-twin. A tak vedle nového Eldorada a Audace, které jsou již připraveny do výroby na jaro roku 2015, představuje spektakulární projekt MGX-21.

Nové motocykly z Mandella vždy objevovaly nová teritoria s odvahou a smělostí, typickými vlastnostmi značky. MGX-21 je extrémní, fascinující a odvážný pokus. Kombinuje prvky, hledá technické vlivy různých kultur, ale vše sestavuje do skvělého výsledku s vlastnostmi a jezdeckými zkušenostmi, typickými pro každou Moto Guzzi.

Ohromující 21″ přední kolo, mimořádně inspirativní design, nové a komfortní prostředí pro jezdce, ale především, legendární ovladatelnost Moto Guzzi.

Projekt MGX-21 se rodí s nezaměnitelným cílem: být Moto Guzzi „uvnitř“, vždy cítit silnici běžící pod jeho koly, vždy cítit rytmus velkého 1400 ccm dvouválce mezi nohama jezdce, který, jak je tomu již od roku 1921, byl postaven na břehu jezera Como a připraven pro jakékoliv horizonty.