Moto Guzzi představuje kalendář akcí 2023

Na začátku motocyklové sezóny přichází Moto Guzzi se svým rozsáhlým kalendářem akcí, které mají za cíl zaujmout jezdce s vášní pro objevování a skutečným zájmem o vše, co s tím souvisí. Komplexní a úspěšný program Moto Guzzi Experiences se pro rok 2023 opět posouvá dál je určen ještě širšímu a pestřejšímu publiku.  Pro fanoušky značky Moto Guzzi z České republiky, Slovenska a Rakouska se připravuje první ročník lokálního setkání na nádherných silničkách Šumavy u přehrady Lipno. Součástí akce Moto Guzzi Eagle Ride, která proběhne v termínu 16.-18. června, budou kromě testovacích jízd na nových modelech také další aktivity, jako společná vyjížďka či bohatý večerní program.

Díky bohatší nabídce motocyklů rozšířené o model Moto Guzzi V100 Mandello poháněný novým motorem Compact Block a vybavený špičkovými technologiemi je program Moto Guzzi Experiences pro rok 2023 postaven kolem tří klenotů značky. Jmenovitě okolo těch nejlepších – bestseleru V7 Stone se svěžím, mladistvým duchem, adventure motocyklu V85 TT a novinky V100 Mandello kombinující silniční a cestovatelské kvality, které jsou srdcem každého motocyklu Moto Guzzi.

Výběr, který nabízí tři různé typy zážitků s trasami speciálně navrženými tak, aby vyhovovaly charakteristikám konkrétního modelu, umožňuje všem jezdcům možnost vybrat si výlet nejlépe vyhovující jejich vkusu a úrovni zkušeností. Některé z mnoha výletů, které si lze užít ve skutečném „guzzi stylu“, se uskuteční v novém formátu Moto Guzzi Experience Weekend. Tyto akce trvají pouze jeden víkend a jsou určeny pro ty, kdo chtějí sdílet svou vášeň v mladistvé, dynamické a velmi příjemné atmosféře. Pro ty, kdo cestují na dvou kolech, mají mnoho zájmů a rádi tráví čas ve společnosti podobně založených lidí na cestách, samozřejmě v sedle Moto Guzzi, a navazují nová přátelství.

Letošní kalendář Moto Guzzi Experience Weekend zahrnuje dvě akce věnované modelu V7 Stone a jednu určenou pro majitele modelu V85 TT. Během víkendu Hidden Valleys účastníci stráví tři dny uprostřed přírody při objevování nádherných skrytých míst v kopcích provincie Piacenza; víkend Ride&Sail přinese originální setkání motocyklu a jachty a víkend Dust&Stars spojí radost z jízdy v terénu se vzrušením z bivaku pod hvězdami.

Všechny akce proběhnou ve speciálním all inclusive režimu, což je jeden z mnoha důvodů, které stojí za úspěchem akcí Moto Guzzi Experiences. Zúčastnit se může každý, aniž by musel cokoli organizovat. Balíček zahrnuje půjčení motocyklu, palivo a veškerou podporu na trase.

Registrace na akce Moto Guzzi Experiences probíhá na Motoguzzi.com.

Kalendář akcí Moto Guzzi:

Moto Guzzi Eagle Ride 2023

16.-18. června: Lipno nad Vltacou

V7 Stone Experiences

28.-30. dubna: Formula Weekend – Hidden Valleys

26.-28. května: Formula Weekend – Ride&Sail

V85 TT Experiences

22.-25. dubna: Toskánsko

  1. dubna-1. května: Toskánsko

12.-14. května: Formula Weekend – Dust&Stars

21.-30. října: Tunisko

4.-13. listopadu: Tunisko

  1. prosince 2023 – 10. ledna 2024: Maroko

V100 Mandello Experiences

9.-16. dubna: Sicílie

  1. května-4. června: Balkán
  2. září-8. října: Bel Paese

2.-10. prosince: Andalusie