KYMCO představuje novou stopětadvacítku CK1

V polovině sezony představuje KYMCO další letošní novinku, atraktivní stopětadvacítku CK1. Výrazný design, agilní pohon a vysoká spolehlivost novinky CK1 osloví širokou skupinu mladých jezdců především atraktivní cenou. Technicky vyzrálý naked bike s objemem 125 ccm je dostupný na českém trhu od začátku července.

KYMCO-CK1-02

Další novinka od Kymca ztělesňuje čistou dynamiku: díky svým výrazným hranám vypadá nový naked bike jakoby se neustále pohyboval, ač stojí v klidu připraven k jízdě! Ostře řezané tvary a integrované blinkry tvořené ledkami podtrhují sportovní charakter.

Tento výrazný design novinky CK1 má svůj jasný cíl: dominovat na silnici. Dopomáhá mu k tomu spolehlivá čtyřdobá pohonná jednotka o objemu 125 ccm, jež disponuje výkonem 7,5 kW při 8 000 ot/min. Tento robustní a na údržbu nenáročný jednoválcový motor přenáší svoji sílu na zadní kolo za pomoci pětistupňové převodovky. Tento temperamentní a zároveň ekonomicky příznivý model osloví v první řadě všechny mladé bikery a bikerky!

Lehký rám modelu CK1 dopomáhá ke skvělé ovladatelnosti i uvolněnému pocitu z jízdy. Podvozek tvořený spolehlivou centrální pružicí a tlumicí jednotkou vzadu a hydraulicky tlumenou teleskopickou vidlicí vpředu se stará o maximální komfort a dokonalý kontakt s vozovkou. Kvalitním komponentům podvozku bezpečně asistuje přední, výrazně červená kotoučová brzda s dvoupístkovým třmenem a silným účinkem, vzadu spolehlivě pracuje bubnová brzda. Ergonomicky tvarovaná, stupňovitá sedačka nabízí jezdci i spolujezdci dostatek místa a výrazné pohodlí.

Novinka CK1 nabízí snadno čitelný digitální kokpit, který poskytuje nejen běžné údaje jako je rychlost nebo stav paliva, ale např. také indikátor zařazeného převodového stupně. Směrová LED světla jsou integrována do přední masky a novému modelu CK1 dodávají nápadný a nezaměnitelný vzhled. V neposlední řadě je třeba také zmínit ekonomickou stránku novinky, a tou je skvělá spotřeba a velmi atraktivní cena.

Mohlo by vás zajímat:  Tyler O’Hara na Indian FTR si udržuje vedení v šampionátu SuperHooligan

CK1 je již nyní dostupná na showroomech ve dvou barvách (zelená a hnědá brown crystal) za velmi příznivou cenu 59.990 Kč včetně DPH. Novinku lze od začátku července objednat prostřednictvým široké dealerské sítě Kymco, již snadno najdete na www.kymco.cz.

KYMCO-CK1-01

Motor:
čtyřdobý jednoválec OHC
Zdvihový objem:
125 ccm
Max. točivý moment:
10 Nm při 7 000 1/min
Max. výkon:
7,5 kW (10,2 k) při 8 000 1/min
Max. rychlost:
95 km/ h
Převodovka:
manuální, 5 stupňů
Spojka:
vícelamelová v olejové lázni
Rozměry (d/ š/ v/ výška sedla):
2 035 mm / 740 mm / 1 050 mm / 810 mm
Celková hmotnost:
136 kg
Maximální hmotnost:
286 kg
Rozvor:
1 330 mm
Brzdy vpředu/vzadu:
kotoučová brzda, dvoupístkový třmen/ bubnová brzda
Odpružení vpředu:
hydraulická, teleskopická vidlice
Odpružení vzadu:
centrální pružicí a tlumicí jednotka
Pneu vpředu:
100/80 R17
Pneu vzadu:
110/80 R17
Startér:
elektrický
Objem palivové nádrže:
13,5 litrů
Barvy:
zelená, hnědá brown-crystal